Zostań dyrektorem klubu żużlowego. Przygotuj się na uderzające w twarz kamienie

W serwisie OLX pojawiło się ogłoszenie o pracę. Można zostać dyrektorem klubu żużlowego TŻ OSTROVIA. Wśród wymagań szczególną uwagę przykuwa: „uczucie kamieni uderzających Cię po twarzy nie kojarzy Ci się jako skrajnie negatywne doświadczenie?”. Numer telefonu prowadzi do firmy zajmującej się profesjonalną rekrutacją, która obsługiwała jednego ze sponsorów z branży motoryzacyjnej.

+

O tym, że w klubie nie dzieje się najlepiej, pisaliśmy 2 tygodnie temu. Jakiś czas temu komornik wysłał informację o zajęciu komorniczym do sponsorów i miasta. Po tym fakcie zobowiązanie wobec jednego z kontrahentów zostało uregulowane.

Publikacja ogłoszenia może potwierdzać plotkę o złożonej rezygnacji przez prezesa klubu. Póki co klub TŻ Ostrovia nie odniósł się do tych informacji. Zapraszamy zatem do lektury ogłoszenia o pracę.

„Lubisz czuć moc, ostry zapach palonego paliwa, a uczucie kamieni uderzających Cię po twarzy nie kojarzy Ci się jako skrajnie negatywne doświadczenie? Czujesz ekscytację czytając pierwsze zdanie, a w myślach słyszysz tłum podekscytowanych wiwatujących ludzi połączony z rykiem silników? Czujesz radość na myśl, że mógłbyś się tą pasją dzielić i być osobą, która sprawi, że organizacja tego wszystkiego będzie możliwa i od samego początku wiedziałeś, że chodzi o żużel? To dobrze, że to czytasz.

Żużel jest Twoją pasją, którą chcesz dzielić się z innymi. Masz świadomość ile rzeczy musi się zadziać, zanim będzie można usiąść na stadionie, a dodatkowo masz doświadczenie w zarządzaniu, które umożliwi Ci zasiąść za kierownicą klubu żużlowego i umożliwić innym cieszenie się wspólnie z Tobą wszystkimi wydarzeniami związanymi z żużlem, to bardzo się cieszymy.

Wynagrodzenie

Chcemy, żebyś mógł zająć się swoją pasją w pełni, dlatego otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie włącznie z wyborem formy zatrudnienia (do wyboru: kontrakt, umowa o pracę)

Możliwość wejścia do świata żużla od strony, która jest zarezerwowana dla nielicznych

Możliwość zapisania się na kartach historii klubu żużlowego o kilkuletniej letniej tradycji

(inne benefity)

(narzędzia do pracy)

Żeby start był udany powinieneś mieć dobrze wyposażony warsztat i mieć za sobą odpowiedni trening, który umożliwi Ci udany start: Żeby odnosić sukcesy musisz dobrze planować, organizować, motywować, a także posiadać kompetencje komunikacyjne i sprzedażowe, które skutecznie pozwolą Ci wszystkim skutecznie pokierować

Żeby zakwalifikować się do kolejnego etapu potrzebujesz:

Minimum kilkuletnie doświadczenia w zarządzaniu na stanowisku dyrektorskim poparte konkretnymi sukcesami

Świetnej organizacji czasu i pracy

Umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie

Umiejętności planowania krótko i długoterminowego

Umiejętności „zarażania” ludzi motywacją

Nastawienie na rozwój wiedzy i umiejętności zarówno swoich jak i podległej organizacji

Umiejętność walidacji pracy

Żeby motocykl dobrze się prowadził trzeba zadbać o odpowiednie spełnienie kilku rzeczy. Tak samo Ty do funkcjonowania Twojego klubu będziesz musiał zadbać o kilka aspektów:

Organizacja pracy klubu sportowego i eventów

Zarządzanie podległym zespołem

Pozyskiwanie sponsorów

Planowanie funkcjonowania całego klubu

Wszystkie powyższe zadania są ważne, żeby klub mógł dobrze prosperować, jeśli coś podpowiada Ci, że to stanowisko jest dla Ciebie to wyślij do nas CV. My w ciągu 48-72h od momentu otrzymania ogłoszenia damy Ci znać co zrobimy z tym dalej. Sprawdź sam #ogłoszenie #dyrektor”.

POLECANE NEWSY
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
18
0
Napisz co o tym sądziszx