OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie Bema, a Batorego. Oboje wjechali na zielonym?

Przed godziną 15:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Bema i Batorego w Ostrowie Wlkp. Według relacji przekazywanej policjantom wynikało, że oboje wjechali na zielonym świetle. Czy tak było w rzeczywistości?

+

Kierująca Mazdą odniosła uraz ręki i została przewieziona do szpitala. Na początku mówiła, że powoli przejeżdżała przez skrzyżowanie. Natomiast mężczyzna z Mercedesa miał sprawdzać świeżo wyremontowany licznik, a zielone światło widział ze sporej odległości. Spór ostatecznie ma rozstrzygnąć monitoring z pobliskiej firmy. Poszkodowana z Mazdy nie odniosła poważniejszych obrażeń.

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol3414
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Mi kiedyś taka wyjechała na czerwonym. Później tłumaczyła, że ruszyła bo auto przed nią ruszyło. Problem w tym, że samochód przed nią skręcał w prawo i włączyła mu się strzałka warunkowego skrętu więc pojechał, a Pani niewiele myśląc pojechała prosto przecinając mi drogę.

nie rozpisuj sie bo tego nie czytam
odpowiada  asdf
1 rok temu

a nie zmieni to faktu że chołota z ciebie

JaOn - "do JaOn"
odpowiada  asdf
1 rok temu

Chamem mnie nazywasz i prostakiem? Masz wszystkich w domu czy zwyczajnie masz zbyt dużo czasu w wakacje? Nie martw się od września kolejna klasa w szkole podstawowej /chyba, że powtarzasz pierwszą/ Cóż… będzie dobrze. Czy ja kogoś obrażam? ALE UWAŻAM, ŻE JEŻELI JUŻ KTOŚ KOMENTUJĘ TO POWINIEN TO ZROBIĆ W MIARĘ POPRAWNIE. Mi też zdarzają się błędy w pisowni/składni ale jak je zauważyć dam radę to POPRAWIAM a nie piszę i wymyślam wyrazy, których przeczytać się nie da! Dzięki za komplement – nazywając mnie eurydyta to jednak przesada bo nie jestem taką osobą /coś tam wiem ale jednak za mało;-) /. Słoma hmm… a niech i sobie wystaje- pamiętaj jednak, że -któremu- pisz w ten sposób a -butów- tak. Jeżeli nie zapamiętasz to znowu nie będzie promocji do następnej klasy -kibello- Pozdr “kolegę” z mniejszości r

ten zkierowca to znany Andrzej kryminalista co Po burdelach jezdzi
odpowiada  asdf
1 rok temu

Dostosowóje sie do chamstwa

1
1 rok temu

Ciekawe gdzie teraz są Ci wszyscy krzykacze co jak jest zdarzenie na wyłączonych światłach to skomleją żeby były włączone ?!

asdf
odpowiada  asdf
1 rok temu

do “ten zkierowca to znany Andrzej kryminalista co Po burdelach jezdzi” Te obelgi to z powodu braku konkretnych argumentów do brania udziału w rzeczowej dyskusji czy reprezentujesz dno?

do JaOn
odpowiada  asdf
1 rok temu

widze kolejny cham i erudyta sie odezwal kturemu wystaje sloma z bótuw!

JaOn
odpowiada  asdf
1 rok temu

Polska języka być bajdzo trudna ale ja próbować i próbować i umieć cojaz dużo…
Dla rozładowania atmosfery 😉

qazxsw
1 rok temu

dlatego właśnie warto mieć kamerkę…

aaa
odpowiada  Handlarz złomami
1 rok temu

patrząc na tego rzęcha to raczej z 600 na 300

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x