OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Derby Kalisza z Ostrowem. Najazd kibiców i obstawa policji

Około 150 kibiców KKS Kalisz przyjechało pociągiem na ostrowsko-kaliskie derby w piłce nożnej. Tradycyjnie zapewniała bezpieczeństwo policja z południowej wielkopolski w liczbie również około 150 funkcjonariuszy. Część z nich wyposażona w broń gładkolufową, psy czy tarcze. 

+

Kaliscy kibice wyjechali o godzinie 16.59. Do Ostrowa przybyli 17 minut później. Z dworca głównymi ulicami aż na stadion szli otoczeni funkcjonariuszy policji. Dzięki temu nie doszło do żadnych incydentów. Na stadionie tradycyjnie zarówno fan klub Ostrovia 1909 jak i kaliscy kibice przekrzykiwali się wulgarnymi przyśpiewkami.Mecz zakończył się przegraną 0:3 Ostrovi w ramach  półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Teleskop
odpowiada  KKEsiak
1 rok temu

Gejku najwidoczniej lubisz mieć kiełbasę w buzi zamiast dopingowac swój kks, ale nie czekaj ty byłes inkognito ??

Imię
odpowiada  Leon
1 rok temu

Taaa, a później były by poniszczone przystanki, auta, gabloty w sklepach, znaki itp. i wielkie pytanie gdzie była Policja, jedno z wielu zadań Policji to działanie prewencyjne !!!

Pener z Nowotki
odpowiada  dziadek
1 rok temu

Dziadek stary ubeku rozumiem że żal doope ściska że 2000 emerytury ale w tym kraju nie strzela się już do ludzi

Pener z Nowotki
odpowiada  KKEsiak
1 rok temu

Nie jeździcie dopingować tylko żreć kiełby z grilla? Modern Football ala KKS Kalisz

KKEsiak
1 rok temu

Jeden mały czarny gej z Ovi robił zdjęcia z teleskopu kibicom z Kalisza. Mecz go wyraźnie nie interesował. Siedziała obok mnie ta ciotka jak jadłem kielbaske. Pozdrawiam tego kurdupla.

dziadek
1 rok temu

od lat problem z bydłem czas dać policji przyzwolenie na odstrzał !! Problem zniknie sam .

The f
1 rok temu

A może tak zbudować mur na jakimś zadupiu, i za tym murem organizować mecze, na koniec spotkania ku uciesze wszystkich wrzucić im noże kastety Toporki taborety i nich sie leja godzine. Potem ranny dobić. I tak do zmniejszenia populacji pseudokiboli.

malgorzata
1 rok temu

jedna wielka chuliganka malolatow,ktorzy tylko w grupie potrafia funkcjonowac,pojedynczo szare myszki to sa kibice?masakra!

Kibic Ostrovii
odpowiada  Kardynał
1 rok temu

Pener z nowotki, typoey poleczek, każdy kto nie jest białym patriotą chrześcijaninem homoseksualnym jest ANTYPOLAKIEM? Ale z ciebie idiota typowy prawicowy idiota. Seks dwóch mężczyzn jest tak samo normalny jak kobiety i mężczyzny.

ZOO
1 rok temu

Jutro wybieram się na targ przy Głogowskiej, czy mogę prosić policjantów o eskortę. Zaznaczam, że będę krzyczał i ponadto lubię chodzić środkiem jezdni. Muszę tam iść po jaja. Oczywiście nie jestem szalikowcem i płacę wszystkie podatki.

41
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x