Granty CRK na sport dzieci i młodzieży – ruszył nabór wniosków

Udostępnij
Tweet

Do 6 marca br. organizacje sportowe z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego mogą składać wnioski o dofinansowanie inicjatyw sportowych dla ostrowskich dzieci i młodzieży. To druga edycja komunalnego programu grantowego utworzonego przez Grupę Kapitałową Centrum Rozwoju Komunalnego.

+

– Komunalny program grantowy wprowadzony z myślą o młodych ostrowianach to ważny element budowania społecznego wymiaru miejskiej gospodarki komunalnej – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Pula środków finansowych przeznaczona na wsparcie przedsięwzięć, imprez i zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży wynosi 100 tysięcy złotych. Maksymalna wysokość grantu to 5 tysięcy złotych.

– To już druga edycja naszego programu i przykład udanej innowacji społecznej. Pilotażowa edycja w 2018 roku spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem. Dofinansowaliśmy 28 sportowych przedsięwzięć dla kilkuset ostrowskich dzieci i młodzieży – podkreśla Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego.

– Wnioski mogą składać osoby prawne z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego, w szczególności fundacje, stowarzyszenia prowadzące sekcje sportowe dzieci i młodzieży, a także uczniowskie kluby sportowe prowadzące zorganizowane zajęcia w zakresie sportu dzieci i młodzieży – informuje Mateusz Nycek z ostrowskiego CRK.

Dokumenty należy składać w siedzibie Centrum Rozwoju Komunalnego przy ul. Partyzanckiej 27 w godzinach 7.00 – 15.00 do dnia 6 marca 2019 roku. Szczegółowe informacje, w tym wzór wniosku, dostępne są na stronie internetowej http://www.crk.com.pl/Sport oraz pod numerem telefonu 62 737 58 30.

Rozstrzygnięcie naboru w ramach „Programu finansowego wspierania przez spółki Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego w Ostrowie Wielkopolskim przedsięwzięć związanych z kulturą fizyczną dzieci i młodzieży” planowane jest w połowie marca tego roku.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Okradany
5 lat temu

Grupa kapitałowa. A kapitał z opłat ludności za wodę, śmieci itp.

1
0
Napisz co o tym sądziszx