aktor Tomasz Oświęciński zagrał z BM Slam Stal

Dzisiaj zespół BM Slam Stal wystartował z nowym projektem: Ambasador BM Slam Stal. W ten sposób znane osobistości ze świata filmu, muzyki, sportu, polityki i biznesu dołączać będą do grona kibiców żółto-niebieskiej ,,Stalówki”. Pierwszym Ambasadorem wicemistrza Polski został Tomasz Oświeciński. Dzisiaj, jako pierwszy do tego projektu przystąpił Tomasz Oświeciński, aktor znany choćby z roli Marcina „Stracha” Opałki w filmie Pitbull oraz zawodnik MMA, który jest związany z kontraktem z federacją KSW.

+

W czwartkowy wieczór Tomasz Oświeciński gościł więc na treningu zespołu. Bacznie przyglądał się zajęciom podopiecznych trenera Wojciecha Kamińskiego. Z rąk prezesa Marcina Napierały odebrał koszulkę BM Slam Stal ze swoim nazwiskiem. Później spróbował swoich sił na parkiecie. Kilka ważnych rad otrzymał od Michała Nowakowskiego, pozostałych zawodników oraz trenerów ,,Stalówki”. – No to Panowie, powodzenia w Lublinie i do zobaczenia na meczu w Ostrowie. Pojawię się na pewno – powiedział po treningu.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
assss
4 lat temu

STal schodzi na psy biorąc aktora konfidenta rozjebusa frajera i za to mu płacicie zal mi was a ci co podali mu ręke takie same parówy jak oswięcimski zamaist placic mu za przyjazd lepeij wybrac sie z koszykarzami do domu dziecka i kupić im prezenty

adam
4 lat temu

Do p.z Nowotki.
Nie nie marzy mi sie Stuhr an ktokolwiek kto opluwa swoj kraj.Dalem tylko przyklad.
Sw.pamieci Marka Perepeczki nie bede porownywal z Oswiecimskim.Dzis jest zapotrzebowanie na takich aktorow a w tamtych czasach byl problem z obsadzeniem w roli aktora 190cm i duzej muskulaturze.Janosik go zaszufladkowal i skonczyly sie role.No ale mialo byc tu o BM. Koniec tematu.

adam
4 lat temu

Ludzie nie wymagajmy by tu Stuhr przyjechal(zreszta nie chce)a gosc gra..lepiej albo gorzej ale gra.Tak jak sa lekarze dobrzy i zli tak i aktorzy.Na taka role a w roli osilka sie sprawdza.Czy Stuhr by to zagral??Moze w Warszawie by sie i Englert pokazal ale ludzie mieszkamy w Ostrowie.Dla mnie to moja rodzina praca itd.a ci co pluja w kolko niech sie wyprowadza.Mnie tez nie wszystko sie podoba ale czy to powod by opluwac tu wszystko i wszystkich?

Pener z Nowotki
odpowiada  adam
4 lat temu

A tobie co się jeszcze szczur marzy w Ostrowie??? Jak najmniej lewacko- liberalnych pachołków w naszym mieście…

Do @ penera
odpowiada  adam
4 lat temu

A Tobie Jerzy Zelnik ???

Dr. Wzwód
4 lat temu

Czy każdy kto zagra w filmie to aktor? Panie redaktorze mam nadzieję, że pan ukończył odpowiednie studia by być tak nazywanym.

qazxsw
odpowiada  Dr. Wzwód
4 lat temu

Znam co najmniej 3 świetnych programistów, którzy nie mają wykształcenia informatycznego, a gniotą nie jednego absolwenta informatyki. Nie papier się liczy, a umiejętności.

Dżon
4 lat temu

Tylko pseudoaktor i pseudosportowiec mógł zostać amabasadoerm klubiku dwóch pseudobiznesmenów którzy nie potrafią wybudować areny dla swoich zawodników i miasto musi przez to wydawać mln zł na halę widowiskową.

Tycik
4 lat temu

Konfi nie konfi spójrzcie ovia kochana kogo od Was puścili ze 100g jarania? a teraz jest Waszym głównym patriotą wyklętym? Przypadek ???

Szary czlowiek
odpowiada  Tycik
4 lat temu

Kogo? Kto zagania? Napisz coś więcej bo nie każdy jara się 5 ligową kopaniną

Ytcr
4 lat temu

Jaki prezes / slam-napierala / taka „gwiazda” ,czyli dno

mac
4 lat temu

BUTY NIE CISNA MOZE ZA CIASNY JEDEN STRACHU 🙂

kibic
4 lat temu

Aktor ????!!!!! Ludzie ratunku .

ccc
4 lat temu

pajac wystąpił z pajacami

20
0
Napisz co o tym sądziszx