56. Bieg Republiki Ostrowskiej – galeria

Za nami 56.Bieg Republiki Ostrowskiej. Do mety biegu głównego dobiegło blisko 800 osób. Jego zwycięzcą został Jacek Lesiecki reprezentujący wrocławski Wosiek Team. Drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Patryk Frąszczak, a trzecie Marcin Witkowski z Kb Czarne Wilki. Najlepszym ostrowianinem okazał się Michał Przerwa z ICE MAT Team, który zajął 14 miejsce. Najszybszą kobietą Biegu została Karolina Górna z Kalisza, która przybiegła na 23 pozycji.

+

– Ogromnie gratuluję zwycięzcom, ale również wszystkim uczestnikom. Na Waszych twarzach było widać zmęczenie, ale też ogromną satysfakcję i szczęście z osiągnięcia zamierzonego celu. Należą się za to ogromne brawa. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrów Wlkp.

Przed biegiem głównym biegały również dzieci – było ich blisko 600! Najstarszy uczestnik ostrowskiej imprezy miał 79 lat!