BM Slam Stal wyraziła chęć dalszego grania w ekstraklasie

Zgłoszenia złożyło 16 drużyn, które grały w EBL w minionym sezonie: Anwil Włocławek, Arka Gdynia, AZS Koszalin, BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, GTK Gliwice, King Szczecin, Legia Warszawa, Miasto Szkła Krosno, MKS Dąbrowa Górnicza, PGE Turów Zgorzelec, Polpharma Starogard Gdański, Polski Cukier Toruń, Rosa Radom, Stelmet Enea BC Zielona Góra, TBV Start Lublin oraz Trefl Sopot.

+

Do rozgrywek zgłosiła się także Spójnia Stargard, która jako zwycięzca I ligi ma prawo do gry w Energa Basket Lidze.

Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji i we wtorek 17 lipca, w razie potrzeby, wyznaczy klubom siedmiodniowy termin na jej uzupełnienie. Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek PLK decyzje w sprawie przyznania licencji Zarząd PLK SA podejmie najpóźniej 27 lipca 2018 r.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
4 lat temu

Moje litery stosownie do wieku.Ale to nie litery sa tu tematem.Nieprawdaz?Nikomu na odcisk nie wchodze…Pozdrawiam sfrustrowanych.

adam
4 lat temu

DZIEKI NASZEJ DRUZYNIE OSTROW JEST JESZCZE BARDZIEJ WIDOCZNY NA SPORTOWEJ MAPIE POLSKI.ZESPOL DAJE WIELE RADOCHY NIE TYLKO WIERNYM KIBICOM KOSZA ALE WSZYSTKIM MIESZKANCOM MIASTA KTORYM ZALEZY NA JEGO DOBRYM WIZERUNKU. TAK ZE TRZYMAMY KCIUKI I CZEKAMY NA KOLEJNY ZWYCIESKI SEZON.

Pener z Nowotki
odpowiada  adam
4 lat temu

Mógłbyś napisać większymi literami bo wzrok już nie ten i ciężko rozczytać

Kazek2
4 lat temu

i Kolejny gość który swoje niepowodzenia odreagowuje w necie, weż gościu książkę i poczytaj sobie net naprawdę nie jest dla Ciebie uwierz

?
4 lat temu

Co tu komentować,kolejny zespół do ligi miernotów. Jaka liga taka reprezentacja,przegrywa mecze za meczem w kwalifikacjach. Polskie zespoły klubowe odpadły w pucharach. Czarnogóra,cztery miliony mieszkańców i walczą w finale MŚ – serce się raduje ! A tu kilku spoconych facetów kozłują piłkę,w dusznej,wielozapachowej sali na miernym poziomie ! A fe !

123
odpowiada  ?
4 lat temu

Czarnogóra? A to ciekawe, bo przegrali z nami w grupie o kwalifikacje haha, następny który nie odróżnia Czech od Słowacji, Węgier od Bośni, Chorwacji od Czarnogóry?

ale
odpowiada  ?
4 lat temu

Przegrali w eliminacjach ale doszli do finału MŚ ! A koszykarze reprezentacja,kluby za granicą – DNO !

7
0
Napisz co o tym sądziszx