OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wizualizacje hali widowiskowo-sportowej

Wizualizacje hali widowiskowo-sportowej

Dziś zaprezentowano dziennikarzom wizualizacje zgłoszonych do przetargu ofert na budowę hali widowiskowo-sportowej w naszym mieście. Zdaniem prezydent Klimek Jak są to piękne, nowoczesne i wielofunkcyjne obiekty.

+

Koncepcje te ocenia obecnie specjalny zespół złożony z dwóch zewnętrznych architektów, miejskiego konserwatora zabytków, plastyka miejskiego oraz pracownika referatu inwestycyjno – technicznego. Po tej analizie wyłoniony zostanie zwycięzca przetargu.

Mamy sześć świetnych propozycji. Jak Wam się podobają?

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
23 komentarzy
Iskra
7 lat temu

O 15 lat za późno.

Wacław
7 lat temu

Najważniejsze, że będzie tam z 1000 miejsc parkingowych. Tak jak w ,, Piątym elemencie” auta będą fruwać i parkować jeden pod drugim w powietrzu. O c… jaki kyrk!

ramzes wędzony
odpowiada  Wacław
7 lat temu

Parking bedzie przy galerii Ostrovia ,a tam bedą czekały autobusy MZK (elektryczne ….) i dowoziły kibiców do hali ………… Milego weekendu Urzednikom miejskim odpowiedzialnym za lokalizacje hali życze .

ccc
odpowiada  Wacław
7 lat temu

do Ramzes wędzony – twój pomysł „uzasadnia” powstanie centrum przesiadkowego.

do ccc
odpowiada  Wacław
7 lat temu

Dlatego jest tam centrum przesiadkowe 🙂 Dla kibiców. Z autobusów do hali bedą sie przesiadać 😀

Kibic
7 lat temu

Juz dawno Ostrow zaslugiwal na taka hale. Tylko kto tam bedzie rozgrywal mecze skoro koszykowka w naszym miescie sie konczy?

jaja
odpowiada  Kibic
7 lat temu

Siatkarze Salosu i juniorzy Kasprowiczanki.

pisiorex
7 lat temu

A koszykówki nie bedzie jak tak dalej pójdzie to ani meskiej ani damskiej .Jak będzie gospodarka na poziomie Leszna -czyli zakłady pracy to bedą sponsorzy .Obiecywali ze jest 100 hektarów w Przygodzicach bedą miejsca pracy i potencjalni sponsorzy a co jest LIPA LIPA LIPA

Dżon
7 lat temu

Dlaczego prezydent Ostrowa wydaje 30 mln zł z podatków obywateli na budowanie areny dla prywatnego klubu zarządzanego przez dwóch biznesmenów którzy oprócz klubu prowadzą prowadzą inne biznesy i mają pieniądze???niech sami sobie budują halę.Poza tym nie bardzo widzę co poza meczami niszowego sportu jakim jest koszykówka miałoby się odbywać w tym przybytku.Tradycyjnie pani prezydent etapowa Klimek będzie budować tę halę przez kilka w kolejnych etapach.Do tego czasu klub upadnie i inwestycja wybudowana za 30 mln będzie niszczeć nieużytkowana.Pani prezydent czas skończyć z igrzyskami.Mieszkańcy Ostrowa chcą chleba.

Stanisław
7 lat temu

Super, mi sie podoba.

M
7 lat temu

i parking tylko na kauflandzie

?
7 lat temu

Kto wymyślił tą chińską pagodę a może Kopiec Beaty z miejscem na flagi..

Bolo
7 lat temu

Niech budują byle nie straszyło jak miejski ciągle remontowany według coraz to nowszej i innej koncepcji

alf
7 lat temu

Piękny to ja jestem to po pierwsze. Po drugie na papierze wszystko jest super,a pozniejsza rzeczywistość to juz inna para kaloszy (patrz trybuna głowna na Miejskim)

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×