Sąd: kara więzienia dla właściciela psa, którego związał w lesie

Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim uznał oskarżonego  za winnego. Wymierzył mu karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Orzekł środek karny w postaci zakazu posiadania zwierząt przez 3 lata. Sąd orzekł  również na rzecz schroniska w Wysocku Wlk. nawiązkę w kwocie 2 tys. zł.

+

Wyrok jest nieprawomocny.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Niki
4 lat temu

Jeszcze co do kary powinna być dużo większa a posiadanie zwierząt ?zsbronionr dożywotnio .SieJak takiemu zwyrodnialcowi można powierzyć opiekę nad zwierzęciem ?Kata pieniężna również powinna być znacznie większa pieniądze dla zwierząt zawsze się przydadzą a zwierząt sporo w schronisku leczenie tez kosztuje .Biedne zwierzęta tylko cierpią przez takich

Niki
4 lat temu

Dobrze ze chociaż tyle .Chyba ktoś ma nie pokolei we łbie (inaczej nie da się określić )skoro tertdxi ze to za wysoka kara bo pies żyje .I to jest argument ?Kpina jakaś !pirs to nie przedmiot nie worek treningowy .Zwierzeta są naszymi przyjaciółmi nie potrafią się bronić mówić my musimy być ich głosem .To cudowne istoty ktoś kto znęca się nad nimi jest potworem .Tsk łatwo jest takiemu krzywdzić słabszych od siebie ale karma wraca .Niema określenia ma takich skur…Psy to najwierniejsi przyjaciele łzy sprawiają tyko wtedy gdy odchodzą z naszego życia .Gdyby ludzie mieli takie serca …Choć ktoś kto krzywdzi zwierze nie jest człowiekiem .Posdrowrnia dla tych którzy kochają zwierzęta 😉

Katolik
4 lat temu

Ja takiego zwyrodnialca gdybym miał broń, to bym zastrzelił i nawet bym się z tego nie spowiadał. No chyba żeby się grzechem okazał fakt, że śmierć którą zadałem była zbyt łagodna. Oczywiście żartuję z tym zastrzeleniem, bo szkoda by było mojego sumienia na takiego śmiecia.

Audi RS6
4 lat temu

Za co siedzisz???Za znęcanie się nad psem…no i jadą z tobą jak z dziwką.Powodzenia w pudle frajerze

PRA
4 lat temu

Rawicz czeka i pozdrawia hah

pies
4 lat temu

byłem wierny, byłem posłuszny, dbałem o swego Pana – oddał bym zycie za jego osobę i jego mienie.
A Pan przestał mnie kochac, żywic, dbać o mnie . Bił mnie, katował, głodził, bylem nie chciany .Na koniec zostałem skatowany, związany i pozostawiony na głodowa śmierć, w obcym ciemnym , nie znanym miejscu . Nie wiem za co zasłuzyłem memu Panu za takie traktowanie – taka smierc ?
Jao jako pies wybaczam swemu Panu – ale czy inni opiekunowie swoich psich przyjaciół wybaczą temu panu- hyclowi ? NIE – jak widac Nie wybaczyli i go ukarali . A my psy zawsze będziemy przyjacielem człowieka .

Zdzichu
4 lat temu

Wyrok jest całkiem surowy. Fakt, facet chciał zabić, i to okrutnie, zwierzaka. Ale z tego co pamiętam to jdnak zwierzak żyje, a koleś ma iść pierdzieć w pasiaki na 6 miesięcy. Nie wchodząc w kompetencje sądu trzeba się zastanowić, czy to najlepsze rozwiązanie? nie wiem. Facet jest zwyrodnialcem, ale z drugiej strony pytanie czy to jednak nie za ostro? a komentarze w stylu smierć za śmierć i tp. Ludzie, pomyślcie co jecie? Jecie krówki, świnki, kurki? Myślicie że im przyjemnie jest iść pod nóż? uczestniczycie w ten sposó w zbrodni

Tracz
odpowiada  Zdzichu
4 lat temu

Co innego zabić dla pożywienie co innego bo pupil mi się znudził… Co innego zabić w 1945 na wojnie człowieka który chce podporządkować sobie Europe a później świat co innego zabić człowieka bo krzywo się na mnie spojrzał… Gratuluję weganom iż nie jedzą mięsa… Gratuluję im…

JUNGEN
odpowiada  Zdzichu
4 lat temu

Dzisiaj zrobił to niewinnemu i bezbronnemu zwierzęciu, jutro zrobi coś podobnego z człowiekiem, to psychol i patol, nigdy do końca nie wiadomo co takiemu siedzi w głowie i kiedy to coś się ujawni.

Usatysfakcjonowany
4 lat temu

Panie zwyrodnialcu! Sprawę żeś pan wygrał, trzeba tylko iść odsiedzieć i zapłacić. Mam nadzieję, że bandyta nie będzie się odwoływał, a jeżeli tak, to proszę sąd o podwojenie kary.

Olk
4 lat temu

Za jaja powiesić też w lesie ?

Drobiarz
odpowiada  Olk
4 lat temu

Jaja musiałby mieć pancerne żeby go za nie powiesić, tak jak ta PO-wska, smoleńska brzoza.

Edyta
4 lat temu

Śmierć za śmierć czy to człowiek czy zwierzątko taka szmata nie powinna chodzić po ziemi

Niki
odpowiada  Edyta
4 lat temu

Dokladbie

28
0
Napisz co o tym sądziszx