BM Slam Stal – Legia Warszawa 75:60 (galeria)

Koszykarze BM Slam Stali wygrali na własnym boisku z Legią Warszawa 75:60. Zwycięstwo cenne, ale należy dodać, że rywalem była najsłabsza drużyna w lidze. Połowa spotkania była wyrównana i zespół z Ostrowa nie był w stanie wypracować przewagi.

+

Na słaby wynik dwóch kwart wpływała dość chaotyczna gra. Po przerwie koszykarze BM Slam Stali zaczęli sukcesywnie zdobywać punkty wypracować przewagę, którą utrzymali do końca meczu.

BM Slam Stal Ostrów – Legia Warszawa 75:60 (15:19, 17:16, 17:12, 26:13)

BM Slam Stal: Aaron Johnson 26, Adam Łapeta 19, Mateusz Kostrzewski 8, Jure Skifić 5, Szymon Łukasiak 4, Grzegorz Kulka 3, Michał Kierlewicz 2, Michał Chyliński 2, Tomasz Ochońko 2, Łukasz Majewski 2, Grzegorz Surmacz 2.

Legia: Anthony Beane 29, Hunter Mickelosn 10, Łukasz Wilczek 7, Piotr Robak 4, Grzegorz Kukiełka 4, Jobi Wall 3, Tomasz Andrzejewski 2, Michał Kołodziej 1, Kamil Sulima 0, Andrejs Selakovs 0, Wojciech Szpyrka 0.