Octagon No Mercy Runda 3 „Fight or Die” – relacja

Za nami Gala Sportów Walki Octagon No Mercy Runda 3 „Fight or Die”, która odbyła się w ostatnią sobotę w Ostrowie Wielkopolskim w hali przy ul. Kusocińskiego.

+

W ramach gali odbyło się 10 walk w formułach K1, MMA, Low Kick. W każdej z walk zawodnicy starali się przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę i mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych i zaciętych pojedynków. Najlepsze walki to niewątpliwie walki wieczoru po jednej w formułach K1 i mma.

W pierwszej walce wieczoru w formule K1 Rafał Konopielko zwyciężył w 2 rundzie przez nokaut Pawła Pietrasza. Obu zawodników dzieli 16 lat i podczas walki bardziej doświadczony ostrowski zawodnik nie dał szans rywalowi starając się kontrolować przebieg pojedynku i ostatecznie wygrywając przed czasem.

W drugiej walce w formule MMA zwyciężył Jacek Jędraszczyk, który stoczył 3 rundowy zacięty pojedynek z Mateuszem Głąb. Walka toczyła się zarówno w stójce jak i w parterze, gdzie zawodnicy próbowali przydusić i znokautować przeciwnika. Ostatecznie obejrzeliśmy pełna walkę, gdyż żaden z zawodników nie dał za wygraną i umiejętnie się bronił, a decyzją sędziów jednogłośnie wygrał zawodnik z Ostrowa.

Więcej zdjęć pod adresem: http://www.sportowyostrow.pl/2017/gala-sportow-walki-octagon-mercy-runda-3-fight-or-die-nami-wyniki-galeria-zdjec-3498

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gangste
6 lat temu

szacun dla rafala

oo
odpowiada  gangste
6 lat temu

dla tej pierdoły co bije się z o połowę młodszym przeciwnikiem?

PS
6 lat temu

Niema to jak wąchać jaja swojego przeciwnika…..brawo wojownicy

Marcin
6 lat temu

Ktoś na te pierdy chodte ? ? Bo nie ma nigdzie podanej ilości widowni

forest
6 lat temu

Fajna gala ale popis dali biznesmeni z bmslam którzy to specjalnie zostawili samochodem z naklejką wielkiego klubu CEEEEEELOWO wyjazd z parkingu ŻENUA

Ja, patriota
6 lat temu

„Duma miasta” oj szybko polegla;). Teraz powinien na „Cyntre” chodzic kibicowac;);). Nie zacznie znaczki zbierac, bo ani walki, ani kibicowanie mu niebwychodza;). A Hitlus mogl sobie mlodszego i chudszego wybrac do „walki wieczoru”:). W kolejnej rundzie podobno reprezentant Gimnazjum „Salezjanki” ma byc jego przeciwnikiem;)

6
0
Napisz co o tym sądziszx