OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zakończenie lata na Piaskach – fotorelacja

Zakończenie lata na Piaskach – fotorelacja

W minioną sobotę odbyło się szereg atrakcji na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce. Wszystko za sprawą Senioraliów – odpowiednika studenckich Juwenaliów. Od godziny 15:00 ostrowianie mogli miło spędzić czas.

+

Wśród atrakcji były: Ostrowskie biesiadowanie – śpiewać każdy może; pokazy taneczne, wręczanie pucharów za szereg konkursów i zawodów sportowych, występ Tomasza Stockingera. Inna grupą atrakcji wynikała z festiwalu sportu. Wśród nich pokazowe mecze siatkówki, a także innych dyscyplin. Nie zabrakło darmowych zabaw dla najmłodszych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
28 komentarzy
Tak tak
8 lat temu

Szkoda że tylkommpajji prezydent ma koszulkę promującą miasto

Ra
8 lat temu

Klimek i emeryci na kazdym zdjeciu

Ewa.
odpowiada  Ra
8 lat temu

Lansuje sie przed wyborami!!!

Obywatel
8 lat temu

Piękne zakończenie lata do prawdy nad zbiornikiem ze ściekami! A Pani prezydent zadowolona i nic z tym problemem nie zrobila!!??

KUBA
8 lat temu

Kampania w pełni . Każdy przytul MISIA—to potencjalny wyborca…który a nuż zagłosuje na BK . fotki przekazane od osobistej fotograf—cienia prezydent , która za nią chodzi i nagania elektorat do misiaczków i przytulasków……aż od tej słodyczy i miodu monitor sie lepi……
Widze ,że ostrow24 też w kampanii uczestniczy….heheheee

kibic
8 lat temu

A Stalówka wygrała turniej im. Izabeli Kaczmarek, który władze miasta totalnie olały.

Kozirożek Dębosz
8 lat temu

A gdzie jest Janek?Nie widze…Jaki Janek?No ten ze ZAPu

ostrowiak
8 lat temu

Ale nie widziałem nigdzie obecności na festynie tego pana w obcisłej marynarce. A wybory niedlugo. Była okazja nazbierac pare glosów

Waldek Dziarski
odpowiada  ostrowiak
8 lat temu

Pan w obcisłej marynarce czyli kto, Pan Starosta?

Tomek
8 lat temu

Ale Janusze na paru fotografiach.

mati
odpowiada  Tomek
8 lat temu

no konkretne janusze, sebiksów również nie zabrakło

ariel
8 lat temu

ladne te policjantki, łusiak cudna, brawo policja

morgi
8 lat temu

Pani Klimek znów na zdjęciach 🙂

28
0
Napisz co o tym sądziszx
×