OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pogoda niełaskawa dla basenu. Jutro ponowne otwarcie

Pogoda niełaskawa dla basenu. Jutro ponowne otwarcie

Basen Miejski w Ostrowie Wlkp. hucznie otwarto 23 czerwca. Dzień później odwiedziło go około 70 osób. Natomiast w niedzielę trudno było się swobodnie poruszać z uwagi na bardzo dużą frekwencję. Pogoda w kolejnych dniach nie była łaskawa dla basenu, dlatego też przychodziły na niego pojedyncze osoby. 

+

Podjęto decyzję o zamykaniu obiektu w dniach, gdy prognoza wskazuje, że ilość korzystających będzie mniejsza od członków obsługi. Chodzi o ograniczenie kosztów funkcjonowania basenu. Basen na siebie nie zarobiłby. W minioną niedzielę był tylko jeden klient, który przygotowywał się do zawodów pływackich. Wokół niego stało kilku ratowników.

Na szczęście prognozy zapowiadają poprawę pogody i już od jutra basen miejski „Olimpijska” będzie ponownie otwarty dla wszystkich chętnych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bobik
8 lat temu

A na fontance Urbaniaka full dzieciaków. Musi boleć bo krytyki radnej Klimek nie było końca.

JONAS
8 lat temu

Ile mamy lata i ciepłych dni w roku,ci nasi radni mają tępe mózgi ,gdyby to było w zabudowie można by korzystać cały rok a tak parę tygodni w roku, i znów pieniążki w błoto poszły.Szkoda bo taki kryty basen na pewno w Ostrowie by się przydał.

Piotr
8 lat temu

Mam wrażenie, że połowa wypowiadających się nie była na tym basenie. Szkoda, że tak wygląda z tą frekwencją. Obiekt jest świetny i niech mi nikt nie mówi, że trzeba było kryty aquapark zrobić bo przyjemność korzystania z odkrytego obiektu z podgrzewaną wodą jak ten „nasz” a z krytego aquaparku jest nie porównywalna. Kto był ten wie. Nawet podczas kiepskiej pogody dużo lepiej się pływa niż wdychając chlorowe opary na krytej pływalni.
Nie zgodzę się z opinią że jest za płytko, Dno nie przeszkadza w pływaniu (chyba, że ktoś nie potrafi pływać …), a nawet podczas wskakiwania ze słupków.
Może rzeczywiście drobna korekta cennika by się przydała. Przychylam się do pomysłu dot. 3-latków, to rzeczywiście chore żeby musiały płacić. Ale to taka polska przypadłość z tym kasowaniem za dzieciaki. Z drugiej jednak strony za 15zł możesz moczyć tyłek cały dzień. W takim „Wodnym Raju” np. tylko przez 1,5h.:)
Jeżeli chcesz zrobić sobie bardziej rozbudowany czasowo trening to na pewno się opłaci.

os
8 lat temu

To było do przewidzenia miało być dobrze a wyszło jak zwykle

38
0
Napisz co o tym sądziszx