OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kaliszanin wystąpił w Milionerach na TVN

Kaliszanin wystąpił w jubileuszowym odcinku Milionerów. Daniel Mandela w 50. odcinku zarobił sporą sumę pieniędzy, ale miliona nie wygrał. Kto przegapił wczorajszy odcinek, może go w całości obejrzeć w internecie.

+

Do gry zakwalifikował się w drugiej eliminacji odcinka. Prawidłowo i najszybciej ułożył kolejność etapów prezentujących stan przedmałżeński jak i ten po. Zaręczyny, oczepiny, miesiąc miodowy i złote gody – taka kolejność przyniosła Danielowi możliwość zmierzenia się z 12 pytaniami w grze o milion złotych.

Kaliszanin pełni funkcję redaktora przygotowującego kursy szkoleniowe, a także ścieżki rozwoju. Ponadto był organizatorem spotkań miłośników zjawisk paranormalnych. Na swoim koncie ma występ w teleturnieju 1 z 10, gdzie wygrał 50 tysięcy złotych.

Do studia TVN przyjechał z siostrą Natalią. Problemy pojawiły się już przy pytaniu za 10 tysięcy złotych. Daniel musiał skorzystać z pomocy publiczności oraz koła ratunkowego pół na pół. Pytanie dotyczyło ssaka Kotika.

Ostatecznie grę zakończył na pytaniu za 40 tysięcy złotych. Daniel nie wiedział, który ze szlachetnych kamieni zmienia swoją nazwę po oszlifowaniu. By nie psuć zabawy, nie podamy szczegółów dotyczących pytań. Najlepiej obejrzeć odcinek z jego udziałem. Występ Daniela zaczyna się około 9 minuty:

https://player.pl/programy-online/milionerzy-odcinki,5045/odcinek-50,S00E50,73006.html

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Borysek
4 lat temu

Cebulandia promejszyns w Poland;D

Dobre
odpowiada  Tomasz
4 lat temu

😀

Tomasz
4 lat temu

Właśnie przeczytałem artykuł o mieszkańcu Kalisza, na Ostrowskim portalu. Chyba koniec świata jest bliski ?

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x