Te imprezy wsparło miasto w 2017 r. Zobacz listę

Miasto Ostrów Wielkopolski wyda 400 tysięcy złotych w ramach dotacji na organizację imprez w 2017 r. Poniższe zadania mają realizować „Ochronę i rozwój dziedzictwa kulturowego miasta poprzez realizację przedsięwzięć artystycznych i społeczno-kulturalnych na terenie Ostrowa Wlkp. związanych z tradycją i historią miasta lub upowszechnianiem muzyki, plastyki, teatru, fotografii, filmu, tańca (ze szczególnym uwzględnieniem działań dla dzieci i młodzieży)”.

+

Trudno nie odnieść wrażenia, że na imprezy na które przychodzi najmniej osób, idzie najwięcej pieniędzy. Są to oczywiście festiwale muzyki wyższych lotów, na które chodzi ostrowska śmietanka towarzyska. I tak np. na festiwal chopinowski przeznaczone zostało 58 tysięcy złotych. Jimiway Blues Festiwal 45 tys., Jazz w Muzeum aż 70 tys. zł. Natomiast na Gwiazdkę na Rynku miasto przekazało 30 tys. zł.

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
5 lat temu

Skoro to jest dziedzictwo kulturowe Ostrowa i pieniądze mają być na to przeznaczone to wydawanie na Jazz i reggae i Blues festiwal jest przestepstwem i prosze zawiadomic Prokurature o popełnieniu przestępstwa przez panią Prezydent Ostrowa

Maniek.
5 lat temu

lotnik-o festyn lotniczy pytaj starostę Rajskiego.

lotnik
5 lat temu

a co z festynem lotniczym?

Ostrowianin
5 lat temu

Tataraku nie wspierają bo Ostrów jest miastem dla starych ludzi i ich wnuków 🙂

marjian
5 lat temu

Tataraku nie zasponsorowali?!

Meloman
odpowiada  marjian
5 lat temu

Ten cały Tatarak, to nieudana impreza. Na moich imieninach jest więcej ludzi niż na tym jak to nazywają organizatorzy – festiwalu. A jak ktoś chce sobie zastąpić ten festiwal czymś podobnym, to niech wyjdzie pod trzepak kiedy ludzie trzepią dywany i niech sobie odpali zioło. Prawie to samo.

aapacz
5 lat temu

Na jakieś pseudo gwiazdy tyle kasy dawają!! No kur\/\/a jaja jakieś??

DMK
5 lat temu

tylko imprezy Sylwestrowej nie mogą zorganizować haha 🙂

8
0
Napisz co o tym sądziszx