OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nowe informacje w sprawie strefy kibica na EURO

Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim przedstawił nam więcej informacji dotyczących strefy kibica, która ma zostać stworzona przy okazji EURO 2016. Zostanie ona nazwana “Centrum Kibica”.

+

Jeszcze w poniedziałek władze miasta skłaniały się do stworzenia strefy kibica na ostrowskim rynku. Wraz z ogródkami restauracyjnymi miało tam powstać biało – czerwone centrum miasta. To zresztą nadal aktualna opcja. W grę wchodzi jednak jeszcze jedno rozwiązanie. – Zastanawiamy się nad lokalizacją. Będzie to wybór pomiędzy Piaskami, a Rynkiem – informuje Artur Kołaciński z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Koszt realizacji całego przedsięwzięcia nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że będzie trzeba zapłacić za ochronę, toalety i służbę medyczną. Wspólne oglądanie meczów nie będzie jedyną atrakcją dla ostrowian. Przewidziane są także konkursy z nagrodami.

Wiemy również, które mecze będzie można obejrzeć w strefie kibica. – Za wszystkie mecze musielibyśmy zapłacić około 150 tysięcy złotych. To ogromny koszt. W związku z tym pokażemy wszystkie spotkania reprezentacji Polski – wyjaśnia Kołaciński.

Temat lokalizacji strefy kibica jest zatem w dalszym ciągu otwarty. Władze miasta decyzję podejmą niebawem. Jaki powinien być ich wybór? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Horoskop kota
odpowiada  halo rozum
4 lat temu

A w którym miejscu pani pielęgniarka napisała że pracuje w Ostrowie? Halo rozum, a nie wy od swetru

Horoskop kota
odpowiada  bezdomny
4 lat temu

Na smartfonie lub laptopie z którego piszesz

Stefania
odpowiada  Konrad
4 lat temu

ty + najbliżsi to też stado, tyle że małe..

kasa
4 lat temu

Biorąc pod uwagę wczorajszy mecz z Holandią proponuję zmienić nazwę na strefa grabarza

Uczeń szkoły podstawowej
odpowiada  on
4 lat temu

Każe, a nie karze baranie.

on
odpowiada  Asterix
4 lat temu

tak było w przypadku TVP, Polsat karze wykupić wszystkie 51 meczy.

Obelix
4 lat temu

Po euro ktoś zgarnie premię za pomysł i udział w urządzeniu strefy, jak Malągowa za herbatki na dworcu. Nie wiem czy jest lepsza fucha od urzędniczej.

bezdomny
4 lat temu

a ja gdzie mam obejrzeć?

kibic
4 lat temu

LEPIEJ MICHALKOW A RESTAURATOROM PODNIESC CZYNSZ ZA OGRODKI I BEDZIE SUPER A PIENIADZE Z PODWYZKI PRZEZNACZY SIE NA PREMIE DLA URZEDNIKOW

halo rozum
odpowiada  Pielęgniarka
4 lat temu

A gdzie w Ostrowie jest szpital dziecięcy?

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x