Kryminalni z celnikami sprawdzali lokal rozrywkowy

Ostrowscy kryminalni wspólnie ze Służbą Celną przeprowadzili działania mające na celu kontrolę legalności sprzedaży i pochodzenia alkoholu w jednym z lokali rozrywkowych. Podczas kontroli nie ujawniono żadnych nieprawidłowości, jednak właściciele wszystkich lokali muszą mieć się na baczności.

+

23 kwietnia, policjanci Wydziału Kryminalnego wspólnie ze Służbą Celną przeprowadzili działania, których głównym celem była kontrola legalności sprzedaży alkoholu w jednym z lokali rozrywkowych. W trakcie kontroli policjanci sprawdzali też źródło pochodzenia oferowanego tam alkoholu.

Policjanci nieustannie walczą z przestępczym procederem jakim jest sprzedaż i wyrób nielegalnych papierosów czy alkoholu. Tego typu działania mają na celu wyeliminowanie z obrotu nielegalnych produktów, które mogą pojawić się na terenie lokali dyskotekowych, barów lub im podobnych miejsc.

Właściciele punktów sprzedaży alkoholu powinni być świadomi konsekwencji prawnych jakie mogą ich spotkać w takiej sytuacji. Warto zastanowić się nad odpowiedzialnością karną – szczególnie, że za sprzedaż takiego produktu może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności.

CZYTAJ  Przeżyli ze sobą 50 lat

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
becks`a
6 lat temu

Samo słowo kryminalni, brzmi jak kryminaliści co zresztą może nie robić różnicy kto przyjdzie z kontrolą. Nie macie jakiego innego słowa

kuku
6 lat temu

Ci to mają ujową pracę, żal mi ich… Widzi… może dotknąć… powąchać… ale napić się nie może 😀

Koneser
6 lat temu

Niech więcej akcyzę podnoszą to na pewno znajdą 🙂

ad
6 lat temu

Co to za lokal?

XD
odpowiada  ad
6 lat temu

Klub Marion w Granowcu 🙂

Król
6 lat temu

akcja na pewno ustawiona i właściciel pewnie już wiedział 3 dni przed ich wizytą, że przyjdą…. to przecież tylko Polska….

Uve
odpowiada  Król
6 lat temu

To się wyprowadź jak Ci Polska nie pasuje, w Anglii masz jeszcze dużo garów do zmywania za grube funty,
co będziesz siedział w tym beznadziejnym kraju!

look
odpowiada  Uve
6 lat temu

Uve, ładny z ciebie patriota, skoro każesz się wyprowadzić swojemu rodakowi, a swoją drogą nie pomyślałeś, że jeśli wszyscy tacy, którym Polska śmierdzi (jak napisałeś), bo robią za marne grosze, wyjadą, to na takich jak ty którym żyje się dobrze nie będzie miał kto robić i wkrótce tobie też polska zacznie śmierdzieć! Płytkie masz myślenie, głupi, wredny Polaczku!

Uve
odpowiada  look
6 lat temu

Nie pasuje Ci bo sam pewnie siedzisz i myjesz gary Anglikom albo sprzątasz w ich chałupach licząc na to że jak umyjesz ich dość dużo to stać Cie będzie na zakup 10 letniego auta z kierownicą po lewej stronie – które z pewnością niestety zarejestrujesz już w Polsce!
Ja – właśnie jestem patryjotą, i pracuje mieszkam i wychowuje dzieci w Naszym Pięknym kraju!
Nie siedze na dupie i narzekam że jest źle – jak mi będzie źle to postaram sobie poprawić sytuację!
A jeśli mi jest tu dobrze to nie dzięki dobrej passie tylko sam sobie wypracowałem to co mam!
Nie poszłem na łatwiznę i nie pojechałem za obcą walutą!
Reasumując – nie narzekać kur..a! Bo Polska to piękny kraj – w którym można godnie żyć – jeśli nie jest się śmierdzącym leniem albo nieudacznikiem! wekend idzie – grilujcie, pijcie piwko i tylko dobre zdanie o Waszym kraju! 😉

Król
odpowiada  Uve
6 lat temu

Ja to właśnie z Anglii piszę ….. jeszcze ręce mam od garów trochę mokre ale już wracam do roboty….

10
0
Napisz co o tym sądziszx