Seksafera z ostrowiankami

W ostatnich dniach portale informacyjne rozgrzały się pod wpływem seksafery z udziałem Polek, które miałyby świadczyć seks-usługi dla Szejków. Chodzi o prowokację blogerów pokazując jak modelki zarabiają świadcząc usługi, w tym uprawiając koprofilię (w której zjadanie oraz kontakt z kałem własnym lub partnera (np. smarowanie ciała, wypróżnianie na klatkę piersiową) jest źródłem podniecenia seksualnego. – wikipedia).

+

Zaczęło się od blogerów, którzy zajmują się demaskowaniem ciemnej strony pięknych dziewcząt lansujących się na portalach społecznościowych typu Instagram.

To zwykła prostytucja w ich wykonaniu. Równie dobrze mogłyby pod zdjęciami zamieszczać oceny, które wystawili im klienci. Jesteśmy za prostytucją, ale nie akceptujemy kobiet, które sprzedają swoje ciało i patrzą z góry na tych, którzy żyją „zwykłym życiem”. Nie mamy też nic przeciwko normalnym związkom z bogatymi mężczyznami. Niestety te „modelki” żądają pieniędzy i uwagi, ale nigdy nie pokażą, skąd to wszystko mają. Ludzie ciągle pytają nas, dlaczego to robimy: dla zabawy, żeby otworzyć ludziom oczy. Młode dziewczyny patrzą na te zdjęcia pełne blichtru i luksusu, ale nie wiedzą, że wszystko, co widzą na profilach „Instagram models”, ma swoją cenę. – piszą na swojej stronie TAGtheSPONSOR.

Blogerzy podszyli się pod przedstawiciela szejków arabskich, który chciał zamówić 11 dziewcząt na imprezę, do której miało dojść na jachcie. W tym celu skontaktowali się z konsjerżem (osoba zapewniająca realizację wszelkich zachcianek osób bogatych). W czasie rozmowy zaprezentowano polskie modelki, które potwierdziły gotowość wzięcia udziału w imprezie na jachcie. Co najbardziej wzburza nas wszystkich, dziewczyny miały potwierdzić gotowość do koprofilii. Za udział w zabawach z kałem miały zarobić 25 tysięcy dolarów. Na opublikowanych zdjęciach można rozpoznać modelki, a wśród nich dwie ostrowianki (jedna nie potwierdziła ostatecznie usługi koprofilskiej).

CZYTAJ  Oferty pracy kwiecień 2023 - cz. 2

Jak udało nam się ustalić, w wieku około 20-lat wyprowadziły się do Poznania. Trzecią związana z naszym miastem jest modelka, która wygrała jeden z konkursów Miss odbywający się w Ostrowie Wlkp. Zdaniem osób z otoczenia modelek, dziewczyny od dawna prowadzą taki tryb życia. Więcej o sprawie można przeczytać tutaj:

http://natemat.pl/135837,blogerzy-prowokacja-ujawnili-jak-polskie-modelki-sprzedaja-sie-arabskim-szjekom-15-25-tys-dol-za-5-dni-na-jachcie

379 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
4 lat temu

Takie są fakty… i każda ma już prawnika i zaskarżają wszystkich dookoła… tylko jakoś skutków nie widać, ponieważ to farmazon! Kochane modelki tak się rzucacie że to pomówienia zniszczyły Wam życie i kariery (ha ha) gdyby tak było to już byście dawno uzyskały min od portali które o Was pisały wysokie odszkodowanie, przeprosiny i usunięcie nazwisk….a od lat jak widać gówno się dzieje ha ha

Albert
6 lat temu

Smutne jak niektórzy umieją się stoczyć… niestety jest to jedna z przyczyn upadku Okcydentu :/

tenerifi
7 lat temu

W Ostrowie też jest wiele takich sk***li którzy załatwiają prace młodym kobietom za seks.

Abulsalam Ali Ahmed
7 lat temu

Kamila, Krystian, ja szukać chętnych do zjedzenia moja kupa. Wy podać cena, ja mieć dolary

namiętny Zbychu
7 lat temu

K**wy są społecznie pożyteczne. W razie potrzeby bierze się taką żeby z kija spuścić. Z drugiej strony – przyzwoite panie bardziej się wtedy szanuje.

Kamila
7 lat temu

a co komu do tego z kim sypia i za co jakaś laska. Każdy ma prawo do noszenia beretu moherowego, może należeć np. do PIS, albo PO, albo innej bandy, chodzić do kościoła, uprawiać seks z 5 arabami na raz, co komu do tego ……
tzn z tym PiS-em i PO to chyba przesadziłam, do bandy można należeć ale nie można działać na szkodę innych ludziów, i szastać naszymi pieniążkami z podatków, i obsadzać koleżkami bez przygotowania merytorycznego i doświadczenia zawodowego na stanowiskach..
no i jak zwykle mi się pomieszało seks i polityka…. są jednak nierozłączne

Krystian
7 lat temu

ale odjazd , wszystkim przeszkadza seks za pieniądze……………
Faceci z negatywnymi opiniami maja problem – nie stać ich zapłacić za towarzystwo inteligentnej i pięknej kobiety
kobiety z negatywnymi opiniami też mają problem , nikt by im złamanego szeląga nie zapłacił, czy z powodu urody , czy

t
7 lat temu

Muzułmanie wiadomo….

t
7 lat temu

wiele Polek jest tak glupich ze je muzulmanskie gówna prosto z odbytu muzułmanskiej swini.

coś na temat
7 lat temu
379
0
Napisz co o tym sądziszx