Ostrowianka w „Rozmowach w toku”

Udostępnij
Tweet

Ostrowianka, pani Karolina, przeszła na Islam i związała się z młodszym o 17-lat Muzułmaninem. Mama p. Karoliny uważa swoją córkę za terrorystkę. Tę historię zobaczyła cała Polska w programie TVN – „Rozmowy w toku”.

+

41-letnia Karolina zakochała się w 23-letnim Mohamedzie i zmieniła wiarę na Islam. – W Mohamedzie fajne jest wszystko. Nie tylko wygląd zewnętrzny, bo ten mówi sam za siebie, ale jego charakter, opiekuńczość. Jego dbałość o mnie, o dzieciaki. To jest mój dar od Allah. On również tak twierdzi, że jestem darem od Allah. Mam nadzieję, że nasze rodziny przekonają się do tego, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nic tego nie zepsuje.
Pani Krystyna, mama pani Karoliny jest odmiennego zdania: – Ja ją wychowywałam jako katoliczkę. A ona poszukała sobie o 17-lat młodszego od siebie. Nie wiadomo czy jest terrorystą czy nie. Nie podoba mi się ta sytuacja nie tylko mi, ale również rodzinie.

Na pytanie prowadzącej program Ewy Drzyzgi, skąd u pani Karoliny taki spokój wobec niepokoju u matki, Muzułmanka odpowiedziała: – Wszystko w odpowiednim czasie, tak mówił Allah, mama zrozumie. Potrzeba tylko cierpliwości.

Jej mama nie potrafi wybaczyć córce zmiany wiary w sytuacji gdy wychowywała ją w wierze katolickiej. Jest jej po ludzku przykro.

Pani Karolina posiada dwójkę dzieci. Są ochrzczone. – Był wtedy czas kiedy nie znałam Islamu. Moje dzieci sami wybiorą sobie dalszą drogę – przekonywała na wizji.
– Kobiety nie mają tam takich swobód jak w Polsce. Tam jest prawie wyłącznie pomocą domową. Boję się, że wnuki również przejdą na Islam – obawia się mama p. Karoliny.  – Gdy zobaczyłam swoją córkę w chuście pomyślałam: Mahometka… – dodała.

Rodzina ją potępia. Ale również rodzina Mahomeda nie toleruje tego związku. Zakochani spisali ze sobą kontrakt. Prowadząca spostrzegła, że jest to jednostronna umowa.

CZYTAJ  Nowe ostrzeżenie pogodowe

kontrakt

Krystian, 16-letni syn pani Karoliny, toleruje Mohameda. Uważa, że dzięki niemu jego mama jest dużo lepiej traktowana niż przez poprzednich partnerów. Jeden z nich miał ją nawet bić.

Mohamed poprosił mamę pani Karoliny o akceptację i zapewniał o miłości i wierności. Mama uważa, że w Polsce wkrótce może dojść do zamachów terrorystycznych.

Ewa Drzyzga na koniec wyraziła nadzieję by rodzina pani Karoliny nie trafiła na złego Muzułmanina.

Cały program do obejrzenia pod adresem:

http://player.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/odcinek-2408,moj-ukochany-jest-muzulmaninem,S00E2408,36178.html

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
55 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
9 lat temu

Nie rozumiem tej nietolerancji w komentarzach. Nie każdy muzułmanin źle traktuje swoje żony/żonę. Tak samo jak nie każdy katolik. Katolik też może bić żonę i ją poniżać – to nie ma nic wspólnego z religią.

kefir
odpowiada  ...
9 lat temu

Ma dużo wspólnego. Jeszcze dostanie po gębie od wybranka i będzie konkurować w łożu z kozami.

...
9 lat temu

Allah piszę się przez samo ,,h”. Poza tym skoro imię tego Pana brzmi Mohamed, to jest również błąd w ,,rodzina Mahometa” – powinno być Mohameda. Mahomet był prorokiem.

kicia
9 lat temu

Tak niestety Karolina jest napisane wyraźnie !

kefir
9 lat temu

heheh, kolejna idiotka:) kopa w d. i do widzenia. won razem z tym brudasem z Polski. I nie wracac nam tu:)

aaaaa
9 lat temu

Karolina?! :O

lila
9 lat temu

to jakaś ściema…Albo pod publikę albo kobiecie odwaliło totalnie.

DuA ;-)
9 lat temu

polecam się na przyszłość 🙂

;-)
9 lat temu

znam ją…

kicia
odpowiada  ;-)
9 lat temu

Ja też i co

DuA ;-)
9 lat temu

sama wybrała sobie taką drogę 🙂
(dzięki za korektę – red.)

T.
9 lat temu

polki nigdy sie nie nauczą, a jak jej potnie twarz lub pobije to z płaczem przyleci. oj sory nie przyleci, bo jej już nie pozwoli ten arab nawet do rodziny zadzwonić

1 2 3 5
55
0
Napisz co o tym sądziszx