Igraszki z fontanną

Wzbudzająca szereg kontrowersji fontanna ma z pewnością jedną pozytywną cechę. Daje ochłodzenie milusińskim, którzy w czasie lejącego się żaru z nieba bawili się z tryskającą wodą.

+

Tak się bawią dzieci zabawką za 700 tysięcy złotych…

CZYTAJ  Rodzina to fundament silnej Polski, a przyszłością Polski są dzieci

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
luk
8 lat temu

Jezeli filtrowana woda jest tylko filtrem piaskowym jak jest opisane w innym artykule a nie węglowym to zwracam honor o ostrzezeniu przed zabawa w takim syfie i w ogole to jest smiech na sali zeby filtru weglowego dodatkowo nie stosowano jesli obieg wody jest zamkniety….

ada
8 lat temu

Aż się prosi o remont basenu i w ramach polityki prorodzinnej o umiarkowane ceny wstępu tam.

Anonim
8 lat temu

Powiem jedno, jest to bardzo prostackie i ochydne.

adach
8 lat temu

Czyscioszku wojtek zostaw te farmazony da siebie

Maro
8 lat temu

Małpa Natura. Czy nie przychodzi ci do durnej łepetyny, że Piaski i fontanna są sto albo wiele tysięcy razy większe od tego tryskającego ciękkim sikiem brodzika za 700 tsi?

luk
8 lat temu

Przecież ta woda jest na 100% filtrowana, przynajmniej po to chciazby zeby sie nie zatykala fontanna, wystarczy zwykly filtr węglowy zeby oczyscic wode… a co dopiero caly system ktory jest tam pod ziemia… a Wy myslicie ze ta woda sie kreci caly czas taka sama? Idioci…

Marian
8 lat temu

Ja takim kretynem nie jestem. Gdy zabieram swoje dziecko do kąpieli w fontannie, to zawsze je nacieram chlorem i wodorotlenkiem sodu, czyli sodą kaustyczną.

Higienistka szkolna
8 lat temu

@gość. W takim razie wytarzaj swoje dziecko w kale, będzie jeszcze bardziej odporne. I pamiętaj nie zapomnij go po wszystkim wykąpać. Najlepiej w fontannie, bo zbyt czysta woda mogłaby doprowadzić do jakiegoś wstrząsu.

Natura
8 lat temu

Hmmmm Wojtek idąc Twoim tokiem myślenia nie powinniśmy się kąpać np. na Piaskach (czy też w innym zbiorniku), gdyż są tam odchody ryb, kaczek i innych ptaków oraz bobrów! Nie wspominając już o ludzkich odchodach:). A ileż to padłych zwierząt tam się rozłożyło…. Najlepiej okop się w ogródku w OP1 i wegetuj aż do śmierci;)

mineral
8 lat temu

Wojtek Ty kretynie jesteś niedoinformowany za dużo telewizji oglądasz…

18
0
Napisz co o tym sądziszx