Kontrowersyjny występ Skolima na Dożynkach – „rozkładam nogi twoje i…”

Dożynki to od pokoleń czas wdzięczności, radości i wspólnego świętowania plonów. Niestety, tegoroczne uroczystości we Wtórku na długo zapadną w pamięć nie z powodu tradycji i wspólnoty, lecz ze względu na kontrowersyjny występ muzyczny.

Na scenie pojawił się znany z tanecznych hitów „król Latino” – Skolim. Podczas jego występu pod sceną zgromadziły się m.in. dziewczynki w wieku około 10 lat. W tym samym momencie z głośników wybrzmiewały słowa takie jak „Rozkładam nogi twoje i biorę to co moje” czy „ja zerwę z ciebie majtki”.

Dla części mieszkańców obecnych na wydarzeniu był to szok i powód do oburzenia. – Dożynki to święto rodzinne, a nie miejsce na takie obsceniczne treści – słychać było wśród uczestników. Występ artysty, który otwarcie śpiewa o seksualnych podbojach, stał się tematem gorących dyskusji w lokalnej społeczności.

Nie jest tajemnicą, że Skolim gra dziś koncerty niemal wszędzie, wykorzystując swoje „pięć minut” popularności i zarabiając przy tym ogromne pieniądze. Problemem nie jest jednak sam fakt jego działalności, lecz to, że organizatorzy imprez publicznych, zwłaszcza o charakterze rodzinnym, prawdopodobnie nie biorą pod uwagę, jakie treści serwują zaproszeni artyści.

Czy rzeczywiście na wydarzeniu, które ma być ukoronowaniem całorocznej pracy rolników i okazją do świętowania w gronie rodzin, powinno być miejsce na takie słowa piosenek? – to pytanie coraz częściej zadają oburzeni mieszkańcy. Wydaje się, że odpowiedzialność w tym przypadku powinna leżeć przede wszystkim po stronie organizatorów, którzy powinni zapewnić uczestnikom – zarówno dorosłym, jak i dzieciom – odpowiedni poziom artystyczny i treści zgodne z charakterem uroczystości.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Zderzenie z szybowcem. Sprawca oberwał strażackim hełmem
Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
abc
55 minut temu

a kto tam z wiejskich czy gminnych urzędasów się tym przejmuje? byle ładnie w papierach rozliczyć, będzie można sobie premię przyznać za „działalność na polu kultury”

Syn gromu
1 godzina temu

To wiele mówi o jego fanach,

rex
1 godzina temu

A buractwo biło brawo. Taką to teraz mamy kulturę. Jaki prezydent taki naród, wychowany na pisowskich kłamstwach.

Vhhfgjkj
odpowiada  rex
1 godzina temu

No to właśnie lewackie g—no od tęczowego Rafała lubi taką pseudo muzyke

radzio
odpowiada  rex
1 godzina temu

i POowskich

antyrex
odpowiada  rex
58 minut temu

Wnioskując po komentarzu to ty jesteś wychowany na „prawdzie PO -wskiej” i dlatego wyłazi z ciebie taki prymityw

Sabre
1 godzina temu

Brawo PISIORY.

Vhhfgjkj
odpowiada  Sabre
1 godzina temu

Brawo tęczowe z PO_jeby

Jola
1 godzina temu

A w Lewkowie na dożynkach było fajnie.Wylało szambo i wszyscy śmierdzieli.Szkoda że w Lewkowie nie ma straży bo by taką drobnostkę natychmiast usunęli.

44
0
Napisz co o tym sądziszx