Skolim i Prisoners Show wystąpią na Dożynkach k. Ostrowa

Organizatorzy zapraszają mieszkańców i gości na Dożynki we Wtórku, które odbędą się 15 sierpnia 2025 roku. Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim wydarzenie zapowiada się jako jedno z ciekawszych świąt plonów w regionie!

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji – zarówno muzycznych, jak i rodzinnych. Gwiazdą wieczoru będzie Skolim, jeden z najpopularniejszych artystów muzyki tanecznej, który wystąpi o godzinie 17:30. Tuż przed nim, o 17:00, na scenie pojawi się Woners, a zabawę rozkręci DJ Małomiasteczkowi już od 16:00.

 

Wieczór nie zwalnia tempa – o godzinie 19:00 rusza loteria fantowa, w której będzie można zdobyć ciekawe nagrody. Hitem nocy będzie Prisoners Show, który rozpocznie się o 21:00 – gwarantowana energia, muzyka i niezapomniane show!

Na dożynkach nie zabraknie również:

  • Atrakcji dla dzieci, w tym dmuchanych zamków,
  • Regionalnych produktów od Koła Gospodyń Wiejskich Wtórek,
  • Przepysznego jedzenia i lokalnych specjałów.

To wyjątkowa okazja, by wspólnie świętować koniec lata i podziękować za tegoroczne plony w atmosferze radości i dobrej zabawy.

📞 Kontakt do organizatora: Ryszard Ryfa – tel. 661 072 516

Nie może Was tam zabraknąć – Wtórek, 15 sierpnia 2025!

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Auto wypadło z drogi. Kierowca "nawalony", a służby szukały pasażera
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
VW
4 godzin temu

Ten gość to porażka… dla normalnych ludzi nie powinien grać, a młodzież trzeba by chronić przed nim.
A we więzieniu pojechaliby z nim, jak z c…em

Syn Gromu
20 godzin temu

To ten co za nic ma ograniczenia prędkości i bezpieczeństwo innych ludzi na drodze?

14
0
Napisz co o tym sądziszx