OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
majOSTaszki 2025: przyjedź bezpłatnym autobusem

majOSTaszki 2025: przyjedź bezpłatnym autobusem

Tradycyjnie, w majOSTaszkowy weekend, Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim uruchomił bezpłatne linie autobusowe. Każda z trzech tras to kursy w stronię ośrodka Piaski – Szczygliczka.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zaginął młody ostrowianin. Ktokolwiek widział!
11 komentarzy
Mieszkaniec.
1 rok temu

Trafienie z pogoda tradycyjnie 10/10

Sajmon
1 rok temu

Nie idę bo będę pada deszcz

🤣....
odpowiada  Sajmon
1 rok temu

Autobusem się jedzie🚌, a nie idzie👣.

anonim69
1 rok temu

dlaczego mzk nie jezdzi przez moje zadupie?

Mieszkaniec.
odpowiada  anonim69
1 rok temu

Pytanie zawiera odpowiedź.

Hubert z Wenecji
1 rok temu

Dorwę cię kaliko

Justa
1 rok temu

Chcemy Majostaszkow w Parku miejskim! Podobno caryca Klimkowa taka eko a pozwala niszczyć przyrodę na piaskach gdzie mieszkają zwierzeta!

Błażej
odpowiada  Justa
1 rok temu

A w parku nie ma zwierząt?

M43
1 rok temu

Aby przyjechać to trzeba mieć cel przyjazdu.

Jakub
1 rok temu

Zakaz wejscia dla osób powyżej 40 lat(zespoły dla oszołomów a nie normalnych obywateli!!!)

Mariolka
odpowiada  Jakub
1 rok temu

Normalny inaczej?

11
0
Napisz co o tym sądziszx
×