Ostrowianki w prestiżowym konkursie wokalnym

Cztery ostrowianki trafiły do międzynarodowego konkursu piosenki na Malcie. Ale nie tej poznańskiej, a tej oddalonej o 2500 kilometrów od Ostrowa Wlkp. Martyna Stawicka, Antonina Malecka, Nicola Rykowska oraz Gabriela Nagiec będą reprezentować nasze miasto i zmierza się z przedstawicielkami około 20 innych krajów.

Festiwal został zorganizowany przez The European Centre for Culture &Arts in Malta. Z Polski jest około 15 finalistek, a wszystkich uczestników około 300 z prawie 30 krajów.

Do konkursu zakwalifikowała się również przedstawicielka Nowych Skalmierzyc.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ale znalazł schowek dla skradzionego pojazdu
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Juror
27 dni temu

Piejcie w uj , skrzeczcie jak indyki, niech jury uszy zwiędną. Widać że dobrze się zapowiadacie z mikrofonem w ręce, macie talent gwiazdy xxx.

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
27 dni temu

Gratuluję miłe dziewczyny.
Muzyką można malować obrazy, odzwierciedlające  nasze emocje. Można słuchać i słuchać… Dobra muzyka  jest wspaniałą ilustracją wszelakiego piękna. Podsumowując temat słowami mistrza:
Muzyka jest większym odkryciem niż cała mądrość i filozofia wszelaka ludzkości.
Ludwig van Beethoven

Damian
27 dni temu

Reprezentowac to dziewczyny beda same siebie i ewentualnie rodzicow, ktorzy musieli pokryc koszty wyjazdu, bo jakos ani miasto ani gmina ,,ostrowek” nie byly zainteresowane pomoca w tym temacie.

Ja
27 dni temu

Brawo dziewczyny! Powodzenia!

4
0
Napisz co o tym sądziszx