Sala zabaw powstała w szkole

Udostępnij
Tweet

Takie cudowne miejsce wita dziś uczniów Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim. W „Czwórce” zamieniono jedną z sal w bajkoland! Teraz mamy tu labirynt, basen z kulkami, tor przeszkód i inne atrakcje. To efekt Inicjatywy Lokalnej.

Rodzice zgłosili pomysł, a my przyjęliśmy go do realizacji w ramach Inicjatywy Lokalnej. Inicjatorzy projektu, w ramach wsparcia zadania, pomogli uporządkować pomieszczenie i przygotować je do nowej inwestycji. Dziś najmłodsi z uczniów, ale i dzieci korzystające ze świetlicy szkolnej będą mogły korzystać z tego miejsca.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Buu
9 miesięcy temu

Super sprawa. W innych szkołach też by mogli w ten sposób się uczyć od tej szkoły.

kostucha
9 miesięcy temu

Niebawem po 15 października zsoatnie zamkniety na jakiś czas. Srowid wraca na salony.

Mieszkaniec
9 miesięcy temu

Zgodnie z tym co mówił vice Kostka na ostatniej Radzie Miasta, miasto planuje zlikwidować boisko przy byłej SP4 i zbudować tam parking. Jak tłumaczył Drugi, z uwagi na zły stan boiska, zostanie ono zlikwidowane właśnie na rzecz parkingu.
Panie Vice: a nie łatwiej dbać o powierzony majątek i nie doprowadzać do złego stanu boiska? Dzieci z rejonu ulicy Kaliskiej, Rynku, Konopnickiej, Słowackiego, Harcerskiej nie mają dla siebie przestrzeni lepszej niż właśnie teren po 4 SP. Zresztą wcześniej mniej więcej taki był rejon tej szkoły. Więc może zamiast parkingu, warto odnowić boiska i płac zabaw i oddać to miejsce mieszkańcom osiedla, a nie budować tam parkingi?

NIE DLA PARKINGU NA TERENIE PO SP 4.

Adam
9 miesięcy temu

Brawa dla Marlenki

4
0
Napisz co o tym sądziszx