Prezes miejskiej spółki zrezygnował. A było tak pięknie

Udostępnij
Tweet

Zbigniew Trzoska, prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Swoją decyzję przekazał przewodniczącej Rady Nadzorczej Justynie Foedke. Decyzja o odejściu z ostrowskiej spółki podyktowana jest względami osobistymi – rodzinnymi. Nowym miejscem pracy dla dotychczasowego prezesa będzie Olsztyn.

Zbigniew Trzoska stanowisko prezesa spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe objął wraz z początkiem 2021 roku. Zarządzał obiektami sportowymi, w tym między innymi 3mk Areną Ostrów – zupełnie nowym wówczas obiektem na mapie Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu zarządzaniu, 3mk Arena Ostrów błyskawicznie stała się rozpoznawalną marką wśród tego typu obiektów w Polsce. Efektem takiej pracy było między innymi zorganizowanie w ostrowskiej Arenie meczu eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Na parkiecie spotkały się wówczas drużyny Polski i Łotwy. Dziś 3mk Arena Ostrów to wspaniałe koncerty i wydarzenia sportowe. Ogromnym sukcesem 3mk Areny Ostrów, zarządzanej przez prezesa Trzoskę, jest liczba osób, która odwiedziła to miejsce od momentu jego otwarcia. To aż ćwierć miliona ludzi!

Zbigniew Trzoska na stanowisku prezesa pozostanie do końca października, zgodnie z trzymiesięcznym wypowiedzeniem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano sprawcę postrzelenia policjantów!
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ciekawy
4 miesięcy temu

Ile miasto w tym czasie dopłaciło do Areny ?

Jan
odpowiada  ciekawy
4 miesięcy temu

2 mln rocznie, to niedużo.

Edzia
4 miesięcy temu

A już myślałam, że to prezes mzgm po tych wszystkich wpadkach… ale czy bedzie miał tyle honoru ??

Alkoholik
4 miesięcy temu

Hmm, z nadania bandy pi**owskiej.Nie poradził sobie wyślą go na lepsze stanowisko. Zgodnie z zasadą Pi**owską,, głupi mierny ale wierny”

Andy
odpowiada  Alkoholik
4 miesięcy temu

Tyle że Ostrów to siedlisko mafii z po i lewicy!!!

Jan
odpowiada  Andy
4 miesięcy temu

Andy kretynie, PO od 8 lat nie rządzi w mieście.

24
0
Napisz co o tym sądziszx