To był koncert dla mam – fotorelacja

Vivo Amore – niech żyje miłość – te słowa muzycznie przeplatały się podczas wielkiego koncertu dla wszystkich mam.

3mk Arena Ostrów po raz kolejny była miejscem wyjątkowych muzycznych wzruszeń. Koncert był podziękowaniem oraz hołdem dla mam. Publiczność koncertem była zachwycona, o czym najlepiej świadczyły bisy i owacje na stojąco.

Było wzruszająco i sentymentalnie. Nie brakowało chwil radości i wspólnej zabawy. Jedno jest pewne – wielki koncert dla mam był pełen miłości. Muzyczny bukiet powędrował do ostrowskiej publiczności. Na scenie zabrzmiały najpiękniejsze utwory dedykowane mamom. Na koncert zaprosiła Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

– Na koncert do Ostrowa Wielkopolskiego zaprosiłam wspaniałych artystów i muzyków, pod wodzą znakomitego tenora Bogusława Morki. Vivo amore, a więc niech żyje miłość – tym koncertem chcemy podziękować naszym mamom za ich miłość do nas. Dziękujmy im za ich trud, wysiłek i wychowanie nas. Ogromnie się cieszę, że na zaproszenie odpowiedziało tak wiele ostrowianek. Widziałam uśmiechy na twarzach naszych mam. Słyszałam wiele pozytywnych słów. Cieszę się, że mogliśmy spędzić ten wieczór razem świętując tak piękny dzień jakim jest Dzień Mamy – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Na ostrowskiej scenie z okazji Dnia Mamy wystąpił znakomity tenor, obdarzony niezwykłym głosem – Bogusław Morka. Obok artysty wystąpili: sopranistka Edyta Piasecka oraz Tomasz Jarosz – bas-baryton. Śpiewakom towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna Marcina Wernera. Na scenie zabrzmiały szlagiery operetek, musicali, muzyki filmowej i estradowej. Wśród nich: „Miłość to niebo na ziemi”, „Śnić sen”, „Lot Kondora”, „Amigos para siempre”, „Mamma”, „Dla ciebie mamo” czy „Moja matko”

– Od palanta do belcanta, a zatem dla każdego coś miłego. Oczywiście dziś utwory przede wszystkim dla mam, bo były tam utwory związane ze świętem matki, które już za kilka dni będziemy obchodzić. Złożyliśmy życzenia naszym kochanym paniom, a szczególnie tutaj jeśli chodzi właśnie o Ostrów Wielkopolski. Tu jest jakaś wyjątkowa atmosfera – mówi Bogusław Morka, śpiewak operowy.

CZYTAJ  Prezydent Komorowski rozpoczął od wpadki

Koncert zakończył się bisami i owacjami na stojąco. Publiczność nie kryła wzruszenia i oczarowania muzycznym występem. Podziękowania i gratulacji płynęły na ręce prezydent miasta Beaty Klimek, która zaprosiła ostrowskie mamy na koncert.

– Dziękuję z całego serca w imieniu wszystkich mam, za tak piękny koncert. Jestem zachwycona i zauroczona. Wspaniali artyści wraz z orkiestrą, znakomity głos Bogusława Morki. Było cudownie, i bardzo wzruszająco – mówi pani Bożena, jedna z ostrowskich mam, która wzięła udział w koncercie.

– Koncert był świetny. Jedyny w swoim rodzaju, strzał w dziesiątkę tutaj ze strony pani prezydent. Bardzo mile spędzony czas. Przyszłam na koncert wspólnie z mamą i obie jesteśmy zachwycone – dodaje pani Marzena, jedna z ostrowskich mam, która wzięła udział w koncercie.

Wielki koncert dla mam na długo pozostanie w pamięci ostrowianek. O muzycznym prezencie prezydent miasta Beaty Klimek, będą z pewnością pamiętać jeszcze na długo po Dniu Matki.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
6 godzin temu

Miasto coraz bardziej zadłużone, ulice i chodniki w coraz gorszym stanie, syf i brud dookoła, na Zębcowie za chwile będzie smród bo upały, ale gawiedź się cieszy z imprez. Ludzie, na Titanicu też orkiestra grała do końca. Jeszcze wam królowa na odchodnym wybuduje spalarnie śmieci, żeby mniej śmierdziało, po czym podniesie ceny, bo ktoś musi długi spłacać.

muzyk
21 godzin temu

DNO TOTALNA LIPA MORKA który nie lubi DISCO-POLO MAŚLIŁ KLIMKOWEJ żeby tylko jeszcze go zaprosiła REPERTUAR DO D…..pełno wolnych miejsc SZKODA CZASU I KASY

Piotr
4 dni temu

Dużo pustych miejsc na widowni, w większości stare grube baby, raczej babcie niż matki i kilku transów- to ci niby faceci, impreza na miarę łostrowa…

babcia
4 dni temu

bilety byly darmowe,ale dla pracownikow prezydium,gorsza reszta musiala kupic

Maria
6 dni temu

A ci faceci to też mamy?
Na dniu kobiet faceci, na dniu matki faceci.
Ciekawe wg jakich kryteriów przydziela się bilety
I ciekawe jak taki facet jeden z drugim się czuje tam?
Obrzydliwe to

Jurek
odpowiada  Maria
5 dni temu

Bez przesady.

JÓZIA
6 dni temu

O tym, że bilety płatne to napisano.Gdzie można było otrzymać darmowe bilety, to już cisza.

Trobek
6 dni temu

Pustka ale dno więcej wiary to było tylko Sylwia Grzeszczak

...
odpowiada  Trobek
5 dni temu

Spróbuj jeszcze raz, tym razem powoli i w jakimś powszechnie rozumianym języku.

Jolanta
6 dni temu

Szkoda, że tyle miejsc było wolnych-nawet na dole w części pod sceną. Mogłoby duzo więcej osób skorzystać z tak pięknego koncertu. Może niektórym zbyt łatwo przychodzi zdobycie darmowych biletów i potem tak to wygląda…

xyz
odpowiada  Jolanta
5 dni temu

Bilety nie były darmowe. Ja kupowałam.

JÓZIA
odpowiada  xyz
5 dni temu

Dla wybranych bilety gratis, reszta płatne. Tak jesteśmy podzieleni.

Ja
odpowiada  JÓZIA
5 dni temu

Tak jest z biletami na każdy koncert i mecz

ZK
odpowiada  xyz
5 dni temu

„Wielki koncert dla mam na długo pozostanie w pamięci ostrowianek. O muzycznym prezencie prezydent miasta Beaty Klimek, będą z pewnością pamiętać jeszcze na długo po Dniu Matki”. Czyli nie do końca był to prezent.

ja
odpowiada  ZK
4 dni temu

Pamiętajcie ostrowianki, kto wam rozdaje darmowe bilety za Wasze pieniądze. Bo przecież królowa z własnej kieszeni tego nie płaci. Ale liczy na Wasze głosy w wyborach. Szkoda, ze brakuje pieniędzy w kasie miasta na naprawę ulic na przykład…

xyz
odpowiada  Jolanta
5 dni temu

Ale możliwe, że część była rozprowadzana gratis.

16
0
Napisz co o tym sądziszx