Smutna wiadomość dotycząca Majostaszków

Udostępnij
Tweet

Na najbliższy weekend zaplanowane są Majostaszki. Są to dwa dni w roku kiedy tysiące ostrowian szturmują Piaski i korzystają z przygotowanych wielu atrakcji. Tym razem zapowiada się, że będzie inaczej.

Prognoza pogoda zapowiada, że w sobotę od przedpołudnia ma padać deszcz. Największy opad ma występować około godziny 12. Następnie do godzin 15-16 będzie się zmniejszać, ale wieczorem znowu ma się nasilić. Jedna z prognoz przewiduje, że od 18 padać już nie będzie, a druga, ze delikatny deszcz będzie występował przez cały wieczór.  Nawet jeśli nie będzie już opadu podczas głównych koncertów to należy liczyć się z temperaturą rzędu 7-10 stopni Celsjusza. Mamy jednak nadzieję, że gorące rytmy ze sceny rozgrzeją zgromadzoną publiczność.

Niedziela zapowiada się bez opadów, ale z temperaturą maksymalną 10 stopni Celsjusza. Niektórzy mawiają, że nie ma złej pogody, tylko trzeba się odpowiednio ubrać i wziąć parasol.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Koncerty dla ostrowskich przedsiębiorców
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ubeka
4 miesięcy temu

Ukraina upada, jak możecie bawić się, gdy tym samym czasie walczą za was

Bartaz
4 miesięcy temu

Było mokro było pite ! Pozdrawiam cała Chynowe niech to się kręci auuuu !!

AlexandeR
4 miesięcy temu

Cóż, takie źycie. Co kilka lat maj nam pogosowo nie dopisuje.

Axxxxx
4 miesięcy temu

Władze Ostrowa W przywa …..li w tamtym roku takie podwyzki mieszkańcom za CO ,bo aż ok140% ,to teraz mają za co się bawić i rozdawać kasę.

Karolka
4 miesięcy temu

Nie rozumiem, dlaczego z uporem maniaka organizuje się Majostaszki na początku maja, kiedy jest zimno. Może warto zastanowić się nad przesunięciem tej imprezy na koniec maja. A najlepiej, wzorując się na innych miastach, zrobić Dni Ostrowa w miesiącach letnich. Wtedy szansa na ładną pogodę jest zdecydowanie większa. Organizatorzy uruchomcie myślenie.

Xx
4 miesięcy temu

Dobrze bo susza na działkach 😊

yuyuuuu
4 miesięcy temu

kolejne wydane finanse UM na pijacjie balangi samorzdowców . posłów . wybory blisko wiec hołota dostanie ogórka i chleb ze smalcem . wieś dojedzie i żarcie za darmowo. seniorzy z gminy Przygodzice od 3 dni na diecie

Lolo
4 miesięcy temu

Odwołac i dac zaoszczedzone pieniadze na biednych Ukraincow

Kleber
odpowiada  Lolo
4 miesięcy temu

A Ukrainiec co nam dał? Embargo na polskie produkty bo przecież oni są w Unii E. Jeszcze się zdziwicie jak skończy się wojna

Jolanta
4 miesięcy temu

Sprawa się powtarza. Nie można zrobić tych majostaszków np na koniec trzeciego tygodnia maja??? większa szansa ,że będzie cieplej . No ale Beata na to nie wpadnie raczej .

40
0
Napisz co o tym sądziszx