Smutna wiadomość dotycząca Majostaszków

Na najbliższy weekend zaplanowane są Majostaszki. Są to dwa dni w roku kiedy tysiące ostrowian szturmują Piaski i korzystają z przygotowanych wielu atrakcji. Tym razem zapowiada się, że będzie inaczej.

Prognoza pogoda zapowiada, że w sobotę od przedpołudnia ma padać deszcz. Największy opad ma występować około godziny 12. Następnie do godzin 15-16 będzie się zmniejszać, ale wieczorem znowu ma się nasilić. Jedna z prognoz przewiduje, że od 18 padać już nie będzie, a druga, ze delikatny deszcz będzie występował przez cały wieczór.  Nawet jeśli nie będzie już opadu podczas głównych koncertów to należy liczyć się z temperaturą rzędu 7-10 stopni Celsjusza. Mamy jednak nadzieję, że gorące rytmy ze sceny rozgrzeją zgromadzoną publiczność.

Niedziela zapowiada się bez opadów, ale z temperaturą maksymalną 10 stopni Celsjusza. Niektórzy mawiają, że nie ma złej pogody, tylko trzeba się odpowiednio ubrać i wziąć parasol.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ubeka
11 miesięcy temu

Ukraina upada, jak możecie bawić się, gdy tym samym czasie walczą za was

Bartaz
11 miesięcy temu

Było mokro było pite ! Pozdrawiam cała Chynowe niech to się kręci auuuu !!

AlexandeR
11 miesięcy temu

Cóż, takie źycie. Co kilka lat maj nam pogosowo nie dopisuje.

Axxxxx
11 miesięcy temu

Władze Ostrowa W przywa …..li w tamtym roku takie podwyzki mieszkańcom za CO ,bo aż ok140% ,to teraz mają za co się bawić i rozdawać kasę.

Karolka
11 miesięcy temu

Nie rozumiem, dlaczego z uporem maniaka organizuje się Majostaszki na początku maja, kiedy jest zimno. Może warto zastanowić się nad przesunięciem tej imprezy na koniec maja. A najlepiej, wzorując się na innych miastach, zrobić Dni Ostrowa w miesiącach letnich. Wtedy szansa na ładną pogodę jest zdecydowanie większa. Organizatorzy uruchomcie myślenie.

Xx
11 miesięcy temu

Dobrze bo susza na działkach 😊

yuyuuuu
11 miesięcy temu

kolejne wydane finanse UM na pijacjie balangi samorzdowców . posłów . wybory blisko wiec hołota dostanie ogórka i chleb ze smalcem . wieś dojedzie i żarcie za darmowo. seniorzy z gminy Przygodzice od 3 dni na diecie

Lolo
11 miesięcy temu

Odwołac i dac zaoszczedzone pieniadze na biednych Ukraincow

Kleber
odpowiada  Lolo
11 miesięcy temu

A Ukrainiec co nam dał? Embargo na polskie produkty bo przecież oni są w Unii E. Jeszcze się zdziwicie jak skończy się wojna

Jolanta
11 miesięcy temu

Sprawa się powtarza. Nie można zrobić tych majostaszków np na koniec trzeciego tygodnia maja??? większa szansa ,że będzie cieplej . No ale Beata na to nie wpadnie raczej .

40
0
Napisz co o tym sądziszx