Zabrakło biletów na koncert Andrzeja Piasecznego, ale mamy dobrą wiadomość

Udostępnij
Tweet

Andrzej Piaseczny wystąpi dla ostrowianek dwa razy! Odbędzie się dodatkowy koncert z okazji Dnia Kobiet w Arenie Ostrów. W pierwszej puli było 2919 biletów.

– Moje Kochane! Tak bardzo uwielbiacie Andrzeja Piasecznego, że bilety na pierwsze spotkanie wyprzedały się w niecałe dwie godziny. Cieszę się, że wybór artysty tak bardzo Wam się spodobał. Właśnie dlatego zapraszam na koncert z okazji Dnia Kobiet po raz drugi! To dla Was! Andrzej Piaseczny wystąpi na scenie Areny Ostrów dwa razy – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Pierwszy koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się 9 marca, o godzinie 18:00. Drugi z występów odbędzie się tego samego dnia, o godzinie 20:30.

Wybór artysty na Dzień Kobiet okazał się strzałem w dziesiątkę. Bilety na koncert Andrzeja Piasecznego w Ostrowie Wielkopolskim wyprzedały się w niecałe dwie godziny od startu sprzedaży. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że poprosiliśmy wokalistę o dodatkowy koncert. Dziś oficjalnie ogłaszamy, że artysta zgodził się zaśpiewać dla ostrowianek po raz drugi.

W trakcie widowiska muzycznego nie zabraknie największych przebojów artysty. Ze sceny ostrowskiej Areny wybrzmią między znane utwory wokalisty od “Imię deszczu”, “Śniadanie do łóżka”, “Rysowane Tobie”, czy “Niecierpliwi”, aż po “Chodź, przytul, przebacz”.

Andrzej Piaseczny w swojej 30-letniej karierze muzycznej wielokrotnie zdobywał złote, platynowe i multiplatynowe płyty oraz liczne nagrody publiczności.

Bilety na drugi koncert z okazji Dnia Kobiet, również w cenie 20 i 30 złotych, będą dostępne w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury oraz na stronie biletserwis.pl. UWAGA! Sprzedaż startuje jutro, tj. 24 lutego, od godziny 8:00.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ostrowianek, część z puli biletów na drugi koncert, zostanie zarezerwowana do wyłącznej sprzedaży stacjonarnej w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bareja
1 rok temu

A to on nie z są zszedł na covid?

MICHAŁ1009
1 rok temu

sam koncert ok tylko przed nim znów caryca się będzie produkować pół godziny jak rok temu przed Grupą Mozarta, tragedia a najgorsze to że dostała w prezencie półtora roku kadencji za darmo praktycznie….całe szczęście że już nie może startować, Ostrowianie mają już dość nietrafionych inwestycji i ciągłych podwyżek za wszystko i proszę nie mówić, że gdzie indziej jest to samo bo nie jest to samo a Ostrów to nie jest jakaś metropolia żeby za życie płacić niewiadomo ile

zorientowany
odpowiada  MICHAŁ1009
1 rok temu

może startować bo przepis o 2 kadencjach obowiązuje od obecnej kadencji.

31
0
Napisz co o tym sądziszx