Zagrają śląskie szlagiery

Gala Śląskich Szlagierów
Mariusz Kalaga i Paweł Gołecki z zespołami
Mariusz Kalaga to piosenkarz, wykonawca estradowy, obdarzony wspaniałym głosem. Wraz z zespołem gra znane przeboje i standardy muzyki tanecznej i rozrywkowej, żywiołowe piosenki z gatunku „tex-mex, kolędy i pastorałki, a także szlagierowe kompozycje „Jedna z gwiazd”, „Co tu jest grane?”, „Nie zapomnę tamtej nocy”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Nie więdnij mój kwiatku”, „Gdy się napełni szkło”, „Teraz jesteś tylko moja”, „Rosa Amarilla”, „Róża czerwona”, „Nasz mały letni romans”, „Biegnij nad morze” i wiele, wiele innych. Paweł Gołecki to artysta, który występuje z towarzyszeniem siedmioosobowego zespołu. Artysta wywodzi się z rodziny z tradycjami muzycznymi – ojciec prowadził zespół weselny.

Mariusz Kalaga to piosenkarz, wykonawca estradowy, obdarzony wspaniałym głosem. Wraz z zespołem gra znane przeboje i standardy muzyki tanecznej i rozrywkowej, żywiołowe piosenki z gatunku „tex-mex, kolędy i pastorałki, a także szlagierowe kompozycje „Jedna z gwiazd”, „Co tu jest grane?”, „Nie zapomnę tamtej nocy”, „Już zamknąłem serca drzwi”, „Nie więdnij mój kwiatku”, „Gdy się napełni szkło”, „Teraz jesteś tylko moja”, „Rosa Amarilla”, „Róża czerwona”, „Nasz mały letni romans”, „Biegnij nad morze” i wiele, wiele innych. Śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej, „ciepłej” barwie, która jest niespotykaną atrakcją i urozmaiceniem jego występów artystycznych.

Paweł Gołecki to artysta, który występuje z towarzyszeniem siedmioosobowego zespołu. Artysta wywodzi się z rodziny z tradycjami muzycznymi – ojciec prowadził zespół weselny. Jako muzyk debiutował w 1999 roku towarzysząc rodzinnemu zespołowi. Przeboje Pawła Gołeckiego odnoszą liczne sukcesy w listach przebojów m.in. śląskich rozgłośni radiowych, w telewizyjnej Liście Śląskich Szlagierów – w której piosenki wokalisty pojawiają się od 2014 roku. Do największych przebojów Pawła Gołeckiego należą m.in.: Nimfa z Czarnego Stawu, Zbój Janosik, Dziewczyna ze snu, Do Twojego serca, A ja piję!, Sobota, Płacze, płacze serce moje, Pokochaj mnie Ewo, Od pragnienia do miłości, Dzisiaj, Razem Ty i ja, Zagrajmy, zaśpiewajmy, Wciąż w moich snach, Biała suknia, Bóg jeden wie, Jak poezja, jak marzenie, Głowa do góry, Młodość, Tańczmy do rana.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzej
4 miesięcy temu

Super nareszcie wyszli z cienia , Gołecki super , śpiewa w górach świetne nagrania , w plenerze. .Kalaga super , Wreszcie zaspiewacie w w ielkopolsce, a nie tylko ŚLĄSK I ŚLASK , brakuje jeszcze jednej osoby. do waszej trójki .A może by tak zaprosić Gorana ? z Chorwacji Goran tez tylko śpiewa na Slasku ,

Ladacznica proboszcza
4 miesięcy temu

Umca umca Helena. Jedziesz z kielbasa. Wóda, wóda i do wyra

niemieckie też grają?
4 miesięcy temu

Heimat Melodie nie zagrają !!? Jak to na TVSilesia ? TFU

3
0
Napisz co o tym sądziszx