Koncert Eleni – fotorelacja

Udostępnij
Tweet

W piątkowy wieczór w hali Arena zebrał się tłum seniorów. To właśnie dla tej grupy organizowane są Ostrowskie Dni Seniora, a jedną z atrakcji był koncert Eleni, o którym informowaliśmy w zakładce: www.ostrow24.tv/imprezy

Pod halę dowożono autokarami publiczność nawet z sąsiednich powiatów.

https://www.youtube.com/watch?v=4R91Su8c_ng

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota N.
1 rok temu

Byłam na koncercie z moją mamą, inwalidką I grupy. Widziałam dużo seniorów z problemami w poruszaniu się. W związku z tym uważam, że miejsca na trybunach są może odpowiednie dla młodych ludzi na koncerty, mecze itp. Ale na pewno nie dla ludzi starszych. Po pierwsze miejsca siedzące są bardzo strome, po drugie nie ma wzdłuż całych schodów barierki pomagającej i asekurującej przy wchodzeniu i schodzeniu. To cud, że nikomu nic się nie stało, że nikt się nie potknął, bo w takim wypadku jedna przewracająca się osoba uruchomiłaby efekt domina i poszkodowanych mogłoby być wiele osób. Płytkie plastikowe siedzenia również dla osób w podeszłym wieku nie były wygodne. Po koncercie, który był naprawdę udany, bardzo się stresowałam, czy uda nam się zejść z ogromnej stromizny schodów bez uszczerbku na zdrowiu. Nie wiem, jak to wygląda w przypadku innych takich obiektów, ale uważam, że taka konstrukcja stromych, betonowych schodów, bez zabezpieczeń jest nie do przyjęcia.

bc
odpowiada  Dorota N.
1 rok temu

Właśnie z tego powodu moja Mama zrezygnowała z koncertu.
Jak zwykle wiadomość była dopiero, jak znajomki pani prezydent wykupiły bilety na dole,
a Mama powiedziała, że nie ma siły wchodzić znowu na te tragiczne schody.

Dorota N.
odpowiada  bc
1 rok temu

Kupując bilety nie byłam świadoma, że schody są tak tragiczne. Byłam tam po raz pierwszy. W przeciwnym wypadku też nie zdecydowałabym się zabrać mamy na koncert. Mój i jej stres (zamiast się odprężyć, zrelaksować, cały czas myślałam jak my zejdziemy z tych schodów i czy ktoś inny nie spadnie nam na głowę), nie były tego warte. Może ktoś odpowiedzialny zrobiłby coś w tym temacie, dopóki jeszcze nie doszło tam do tragedii.

Józek
1 rok temu

Na niektórych zdjęciach widać 40 paro letnich seniorów. Natomiast w pierwszych rządach króluje królowa matka- matka ostrowskiej królowej.

35
0
Napisz co o tym sądziszx