Potrafią jechać rowerem i grać na instrumentach

Udostępnij
Tweet

Niewielu to potrafi… jechać i grać! Big Bike Orchestra to potrafi i już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, zaprezentuje swój talent na scenie ostrowskiego Amfiteatru. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.

Nazwiemy to przygodą na dwóch kółkach i sześciu siodełkach. Mobilną harmonią dźwięków. Niezwykłym performancem czesanym wiatrem podczas jazdy. Szalonym doświadczeniem. Imponującym projektem. Dobrą zabawą z odrobiną sportu.

– Czy jesteśmy kreatywni? Tak! Czy jesteśmy zwariowani? Oczywiście! Czy jesteśmy ambitni? Bez dwóch zdań! Dużo o nas mówią. Pojawiamy się na ulicach małych miast i wielkich metropolii. Już się znamy! Uśmiechamy się do wszystkich podczas eventów. Jesteśmy tam, gdzie coś się dzieje. Towarzyszy nam pasja, dobry humor i odrobina nonszalancji. Doskonale wiemy, jak zrobić prawdziwy muzyczny freakshow! Poprawiamy nasze szelki, zakładamy kapelusze i gramy – jadąc! – podkreślają członkowie Orkiestry Na Dużym Rowerze.

Big Bike Orchestra to jedyny taki projekt Polsce, a może i na świecie! Ich koncerty to zawsze niezapomniane doświadczenie i oryginalna forma spędzenia wolnego czasu. Oni zawsze dobrze się bawią – dając więc trochę radości innym. Mają oryginalny repertuar, a jak trzeba wciągają publiczność do wspólnej zabawy. Z nimi nigdy nie jest nudno, za to zawsze bezpiecznie. Są artystami, melomanami, przyjaciółmi. Niewielu to potrafi… jechać i grać tak jak oni, czyli Orkiestra Na Dużym Rowerze.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx