Dzień dziecka na Jordankach – zapowiedź

1 czerwca warto wpaść na Dzień Dziecka organizowany na Jordankach. Będą balony, bańki mydlane i wata cukrowa.

Jordanki dwa lata temu zyskały nowe życie i stały się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców naszego miasta, zwłaszcza tych mniejszych. Dlatego właśnie to idealne miejsce na spotkanie z okazji Dnia Dziecka.

W Dzień Dziecka na Jordankach pojawią się goście specjalni, znane młodszym i starszym postacie z bajek – Myszka Miki i Minnie oraz mnóstwo innych atrakcji. Będą to między innymi balonowe figury dla każdego, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy i mnóstwo animacji. Będzie też wata cukrowa i fontanna z czekoladą belgijską.

Dzień Dziecka na Ogródkach Jordanowskich odbędzie się w środę, 1 czerwca, w godzinach od 16 do 18.

Jordanki zostały otwarte w 2020 roku ponownie, po dużej modernizacji. Koszt inwestycji to niemal 1,8 mln złotych. Natomiast uzyskane na ten cel dofinansowanie wyniosło blisko 1,4 mln złotych. Na Jordankach powstały strefy aktywności dostosowane do wieku użytkowników. Znajdziemy tu kolorowe zjeżdżalnie i piaskownice dla najmłodszych, konstrukcje do zabawy, linarium oraz zestaw sprawnościowy dla starszych dzieci. W strefie sportowej powstało boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga oraz zestaw do wspinania. Nie zapomniano także o opiekunach bawiących się tam dzieci. Dla ich rodziców i dziadków zamontowano urządzenia siłowni zewnętrznej, a także strefę relaksu ze stołami do gier. Jest tam także toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wyposażona w przewijak dla niemowląt.

Modernizacja Ogródków Jordanowskich to część większego projektu pn. „Rewitalizacja przestrzeni miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego”, który objął modernizację budynku sali sesyjnej na centrum aktywności lokalnej, modernizację amfiteatru w Parku Miejskim, rewitalizację ciągu ulic w centrum miasta i właśnie ostrowskie „Jordanki”.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do rodziców
1 miesiąc temu

Tylko nie zapomnijcie wypatrywać pedofilów. 😃

Na zacharzewie ul przymiejska l spacerowa lano
1 miesiąc temu

Plac zabaw zróbciie na przymiejskiej a nie baseny robia Co krotoszyn kalisz mial 15 lat temu wszystko robia ale dzieci to sa dzieci I potrzebuja Takich plackow zabaw

Karolka

Zgadzam się. W tej części miasta nie ma żadnej atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Last edited 1 miesiąc temu by Karolka
Olga
1 miesiąc temu

Oby miejsce dla dzieci z Ostrowa się znalazło bo po tym co się dzieje w mieście zaczynam powątpiewać ! Lepiej ośrodek/szkole z językiem polskim dla dzieci by mogły się porozumiewać jakkolwiekt.. a nie swoje zasady wprowadzać nawet na Jordankach gdzie nasze dzieci są spychane na drugi plan.. bo przecież o i uciekli przed wojna i trzeba być wyrozumiałym. ..

Iza
odpowiada  Olga
1 miesiąc temu

Wstydziłaby się Pani za taki komentarz!!!
Niech Pani nie rozsiewa proputinowskiej
propagandy!!!!

Kojot
odpowiada  Iza
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze mówi pani Olga, Polacy we własnym kraju zaczynają być goścmi bo trzeba być ze wszystkim wyrozumiałym, może zacznijmy jeszcze przyjmować ludzi z Syrii i innych krajów ogarniętym wojną, dlaczego nikt nie ustawi na profilowym flag państw ogarniętych wojną ?? Przecież tam też giną ludzie, jeszcze chwila i zrobią dzień biedronki dla „przyjaciół” ze wschodu albo dzień tankowania za darmo. Ustawcie się jeszcze w na kolanach z językiem na wierzchu na poziomie ich rowów i każdemu jeszcze zacznijcie lizać a na koniec ustawcie sobie ich flage na swojej dupie, ahhhha i nie zapomnijcie im oddawać całą co miesięczną pensje bo przecież trzeba kurwa pomóc. Pamiętajcie, Polska nie będzie walczyć z Rosją, a będzie walczyć z Ukrainą.
Bardzo dobrze mówi pani Olga, Polacy we własnym kraju zaczynają być goścmi bo trzeba być ze wszystkim wyrozumiałym, może zacznijmy jeszcze przyjmować ludzi z Syrii i innych krajów ogarniętym wojną, dlaczego nkkt nke ustawi na profilowym flag państw ogarniętych wojną ?? Przecież tam też giną ludzie, jeszcze chwila i zrobią dzień biedronki dla „przyjaciół” ze wschodu albo dzień tankowania za darmo. Ustawcie się jeszcze w na kolanach z językiem na wierzchu na poziomie ich rowów i każdemu jeszcze zacznijcie lizać a na koniec ustawcie sobie ich flage na swojej dupie, ahhhha i nie zapomnijcie im oddawać całą co miesięczną pensje bo przecież trzeba kurwa pomóc. Pamiętajcie, Polska nie będzie walczyć z Rosją, a będzie walczyć z Ukrainą.

Last edited 1 miesiąc temu by Kojot
Mieszkaniec
odpowiada  Olga
28 dni temu

Racja

7
0
Napisz co o tym sądziszx