Tak będzie wyglądał ostrowski Park Wodny (FOTO i WIDEO)

Udostępnij
Tweet

Władze Ostrowa Wielkopolskiego pokazały jak będzie się prezentował Park Wodny przy ulicy Paderewskiego. Powstanie on po sąsiedzku do czynnego tylko latem niezadaszonego aquaparku. Architekt Mariusz Szczuraszek stanął niemalże na głowie by na dostępnej działce zmieścić jak najwięcej atrakcji, tak by Park Wodny spełnił oczekiwania każdego mieszkańca. Co będzie dokładnie? Zobaczcie na poniższej prezentacji.

Przetarg ogłoszono kilka dni temu. Rozstrzygnięcie powinno nastąpić w połowie marca. Jeśli nie będzie przeszkód, wykonawca rozpocznie prace jeszcze tego lata, a całość ma być gotowa w drugiej połowie 2024 roku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Młodzi mężczyźni wjechali w barierkę
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Joanna
1 rok temu

A to wina miasta, że śmieci się walają po chodnikach, że gówna po pupilach niesprzątnięte? No nie wydaje mi się..

do Młodego
1 rok temu

Smarkaczu, po pierwsze kiedy zobaczysz ceny biletów to entuzjazm ci przygaśnie, po drugie kiedy dorośniesz i wypłata przestanie ci wystarczać na opłaty i dowiesz się, że musisz tyle płacić, bo miasto musi spłacać długi za te baseny, kiedy będziesz jeździł po dziurawych ulicach, to może wtedy zaczniesz myśleć głową. A poza tym zwykły z ciebie cham i prostak.

gość
1 rok temu

Wspaniale !!! Gratuluję , Projekt wygląda zjawiskowo . Nie możemy się doczekać jak zaczniemy korzystać z tego basenu .Będzie pięknie . Dziękujemy .Jeszcze nikt nie zrobił tyle dobrego dla mieszkańców Ostrowa .W końcu nie będzie trzeba jechać do Kalisza lub Pleszewa , Naprawdę brawa!

Młody
1 rok temu

Zamknijcie się w piwnicach,wyjście tylko do pracy,kościoła i lekarza i czekajcie na kostuchę ! Stare,biadolące zgredy i malkontenci zasiedziali na kanapach z pilotem ! Żyjcie jak chcecie,my chcemy korzystać z tych obiektów.

wyborca
1 rok temu

stopy propcentowe w górę ,czyli juz 100 ml , a Prezes już pensyjkę bierze choć basenu nie widać , przepraszam wynajmuję halę dla koszykarzy i pilkarzy ALE MA ROBOTĘ ŻE MU SIĘ OPŁACA Z GDAŃSKA DOJEŻDZAĆ

leonek
1 rok temu

Pewnie kredyty już zaciągnięte, czy Pan Redaktor byłby łaskaw się dowiedzieć ile będzie kosztował kredyt po kolejnej podwyżce stóp procentowych przez RPP? O ile wzrośnie koszt budowy z tego tytułu, bo to my, mieszkańcy, będziemy płacić podatki na jego spłatę.
Inni prezydenci zostawiali galerię handlową, ramy komunikacyjne, obwodnice, wyremontowane wiadukty, rozwiązywali problem z kanalizacją na Pruślinie ( dzięki czemu osiedle zyskało porządne drogi ), tworzyli infrastrukturę pozwalającą ściągnąć inwestorów, którzy tworzyli miejsca pracy.
A teraz mamy wielką Arenę; tężnie, remont stadionu żużlowego na jeden sezon, trzeci stadion i kluczowy aquapark, remont ratusza, jakieś dziwne rewitalizacje za grube miliony, które niewiele wnoszą.
A drogi miejskie dziurawe, bo nie ma pieniędzy; z wysypiska śmierdzi, bo nie ma pieniędzy, rampy północnej nie ma, bo nie ma pieniędzy ………

Joanna
1 rok temu

Śródmieście brudne, z psimi kupami, dziurawymi ulicami i chodnikami. Smog, w większość dni lepiej nie wychodzić z domu, smród z wysypiska, ruina po PKS, bajzel za basenem, liście w parkach nie zagrabione od jesieni, ale aquapark będzie nierentowny i wszyscy zrzucimy się na jego sztab pracownikow i koszty utrzymania. Jeżeli wejście będzie kosztowało powiedzmy 30 zł to ILE razy w miesiącu pójdzie tam powiedzmy czteroosobowa rodzina ? Ale swoi zarobią i o to władzy chodzi. Chleba i igrzysk.

37
0
Napisz co o tym sądziszx