Będą tańczyć zumbę w hali Arena

Zumba trwa! Już za moment zajęcia zumby ruszą na nowo, w nowym miejscu . Po wakacyjnej edycji spotkań w Parku Miejskim, zumbowicze przenoszą się na Arenę. Zumba to zadanie realizowane w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego „Być fit! Zumba dla ostrowskich mieszkańców (organizacja bezpłatnych zajęć fitness)”.

Zajęcia zumby przez całe wakacje odbywały się na polanie Parku Miejskiego. Jednak tuż po otwarciu Areny Ostrów będziemy spotykać się właśnie tam. Pierwsze zajęcia zaplanowano na czwartek, 16 września, o godzinie 20.30. Harmonogram spotkań będzie dostępny na fanpage’u Facebook Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.

– Wakacyjne zajęcia zumby pokazały, że Ostrów uwielbia tak aktywne spotkania i tę niesamowitą energię. Nieważne – słońce, czy deszcz – zumba w Parku Miejskim była zawsze. Nadchodzą jednak chłodniejsze wieczory, więc przenosimy zumbę pod dach Areny Ostrów, obiektu na kóry mieszkańcy czekali wiele lat, a dziś będzie im służył – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Zgodnie z założeniem zadania OBO, jesienna część zajęć miała odbyć się w sali jednej z ostrowskich szkół. Jednak po frekwencji na spotkaniach i uzgodnieniu z autorem zadania spotkania będą odbywać się na Arenie, dzięki czemu więcej ostrowian będzie mogło uczestniczyć w zajęciach. Dodatkowo oprócz szatni do dyspozycji uczestników pozostaje bezpłatny parking znajdujący się przy obiekcie.

CZYTAJ  Wybrano młodzieżowe słowo roku

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fallus Anolymus
1 rok temu

Na takie bzdury to pieniądze są. Ale na inne potrzebne wydatki, to k..a pieniędzy nie ma.
I się pytam: na jaki ch..j ta Zumba?!

Tina
1 rok temu

Świetnie. Też tam będę. Zachęcam do uczestnictwa.

Wsiowieszcz
1 rok temu

Piękny taniec jest z tej rumby
Jednak nie widziałeś zumby.
Gdy muzyka do zumby gra
Nawet ptak na ludzi nie sra.
Wszystkie panie się kołyszą
Tak jak kot goni za myszą.
A panowie stoją z boku
I się połapują w kroku.

Agentka
1 rok temu

Muszę to zobaczyć jak Beatka tańczy

4
0
Napisz co o tym sądziszx