OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ładne i zdolne dziewczyny śpiewały na deptaku (ZDJĘCIA)

Ładne i zdolne dziewczyny śpiewały na deptaku (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór na ostrowskim deptaku zaśpiewały piękne i przede wszystkim zdolne dziewczyny z zespołu Autokorekta. Wydarzenie ożywiło tę część zrewitalizowanego Śródmieścia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Narkotyki latały... wiatrakowcem! Szokujące kulisy gigantycznego śledztwa
17 komentarzy
Młode siksy
4 lat temu

Wszystkie miały nogawki na wypadek powodzi.

O S W
4 lat temu

Może i zdolne nie mnie oceniać natomiast czy ładne ?!
Raczej takie średnie, ale to wiadomo rzecz gustu, idąc miastem spotyka się co chwilę ładniejsze.

Anglista.
4 lat temu

No dziewczynki, poćwiczyć jeszcze koniecznie i na litość szlifować angielski!!!!bo aż uszy kaleczy.

kit
4 lat temu

Ze tak się spytam które to ładne a które zdolne?

Czytelnik
4 lat temu

Wszystko ładnie pięknie ale te płyty chodnikowe brudne i u plamione od oleju samochodowego i tyle pieniędzy poszło na takie coś a nie wspominając o tym że płyty są ruchome i wgl jedne wyżej drugie niżej

Wiesława
4 lat temu

Wszystkie miały białe adidasy

bodzio
4 lat temu

Do MK . A czy ja się chwalę pięknym wyglądem, albo talentem muzycznym. Po prostu głupi tytuł artykułu. Uroda i muzyka to zresztą rzecz gustu i tyle szyderco 🙂

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×