Dziś impreza na plaży – będzie dyskotekowy autobus

Trzech ostrowian zaprasza na ostrowskie Piaski, gdzie dziś w sobotę (17.07.2021) odbędzie się impreza na plaży. Wszystko dzięki autobusowi – którym niczym jeżdżąca dyskoteka może dotrzeć w każde miejsce.

Teraz czas zaprosić Was wszystkich na jeden wielki festiwal plażowy z nami. Już nie możemy się doczekać grania POP / angielskiej muzyki i Techno. Nasi przyjaciele z Piasków (MZZ) zadbają o serwowanie napojów i jedzenia. Weź swój najlepszy strój i dołącz do nas.
Będziemy bawić się w picie jak beerpong.

Nasza firma: Russebussmarked.no
Personel: Igor Draskovic Marek Krysiak Rodrigo Flores Hidalgo
18:00 – 17.07.2021
PIASKI koło baru z parasolkami na plaży (na przeciw pomostu)

Impreza bezpłatna.

Tego typu „grające” autobusy popularne są w Norwegii. Wypożyczane są na wieczory kawalerskie czy nawet na imprezy z okazji zakończenia szkoły.

POLECANE NEWSY
63 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zjebany łeb
5 miesięcy temu

Żal czytać większość komentarzy. Skąd w was tyle agresji i nienawiści. Śmiem twierdzić, że większość komentujących uważa się za katolików nie mając z tą religią nic wspólnego. Dno i totalna żenada.

BMW M5
6 miesięcy temu

Ale tutaj co niektórzy mają ból doopy😂 chyba już zapomnieli jak co tydzień były imprezy na piaskach a transmisja leciała na żywo w radiu Centrum✌️
P. S.
Chciałbym również przypomnieć, że 14.08 będzie kolejna edycja Battle of Generation na piaskach, także zaopatrzcie się w dobre zatyczki do uszu 😂😂😂

Do Mariusz
6 miesięcy temu

Myślałem że covid atakuje płuca, ale widzę że mózg też atakuje. A w patoli to widać że się chowałeś, typowe zasciankowo-pisowskie towarzystwo. Zero własnego myślenia i tepe zapatrzenie w TV PIS. I nie bronię tutaj imprezowiczów tylko chodzi o twój pusty komentarz. Bez argumentów i typowe prostactwo.

AudiRS6
6 miesięcy temu

Do najlepsze lata muzyki klubowej w POLSCE !!!……..To były czasy i te maratony do 9 nad ranem, łza się w oku kręci

Do Lili
6 miesięcy temu

Na rowerach chyba szeryfy przyjadą

najlepsze lata muzyki klubowej w POLSCE !!!
6 miesięcy temu

Prawdziwe imprezy w Ostrowie to były na dyskotece na LOTNICZEJ i później początki dyskoteki na STAROPRZYGODZKIEJ – pewnie większość dzieci nie wie nawet o czym piszę, ale tak było nie zmyślam – zapytajcie się starszych jakie to były imprezy i jaki tam był klimat, dzisiejsze „imprezy” cokolwiek to oznacza nie mają nawet podlotu do tamtych (początek lat 2000).

Bema
6 miesięcy temu

A jak ludzie z pracy z nocki w tygodniu wracają i chcą się wyspać a tu dzwony z kościoła na napieprzają to to nikt się nie buntuje bo się boi księży a tu wielka afera w weekend muzyka przecież w niedzielę możecie dłużej pospać

Mariusz
6 miesięcy temu

Bez obaw wszyscy ci imprezowicze umrą na koronę i będzie spokój z patolą.

◇□|{}♤《▪︎•{♡ Hfsgh
6 miesięcy temu

AudiRS6!!!!
Jeb się debilu!!!!
Też się utop we własnych gównach świrze co słucha tego gówna na piaskach!!!
Mam nadzieję że ten autobus złom rozwali się jak najszybciej!!!
A klimkowa za to że dopuszcza do tego aby hałas byl w całym mieście niech spieprza bo to jest ostatnie rządzenie w Ostrowie!!!
Grać taką kocią muze to nie w Ostrowie!!!
Na odludziu debili wysłać!
Nie muszą wszyscy słuchać tego wycia!
To nie muza to jakieś piszczenie walenie i h*j wie co!!! To połączenie kowala pociągu i piszczenie drzwi tak słychać to gówniane granie!
Muza dla ćpunów debili i szmat!!!
Walić debili na piaskach🖕🖕🖕

Gosia
6 miesięcy temu

Ten hałas to było słychać nawet na Zębcowie! Spać się dało. Współczuje mieszkańcom bliżej Piasków

63
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x