OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Lód nie odpuszcza pomimo gorrrącej atmosfery

Lód nie odpuszcza pomimo gorrrącej atmosfery

Lód na ostrowskich Piaskach nie odpuszcza, pomimo gorrrącej atmosfery tworzonej przez foczki i morsy. Dziś termometr wskazywał 2.1 st. Celsjusza, co nie przeszkadzało zgromadzonym, podnoszącym swoją odporność, tak ważną w okresie infekcji. Morsy zapowiadają, że za tydzień szykują lodową niespodziankę z okazji finału WOŚP.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
12 komentarzy
wielki pytong
5 lat temu

a może tak morsować nago,panowie nie wstydzcie sie haha

Pawcio
5 lat temu

Zastanawiam się gdzie dystans i maseczki bo przecież mamy epidemię no i mandat 30 tys dla organizatorów bo gastronomia takie dostaje wszystkich traktować równo

12
0
Napisz co o tym sądziszx
×