Maciej Balcar wystąpił na zakończenie wakacji w amfiteatrze

W deszczowej aurze ostrowianie zakończyli wakacyjne spotkania w parkowym amfiteatrze. Obiekt odzyskał dawne życie dzięki kompleksowej modernizacji. Od oficjalnego otwarcia, ostrowska publiczność bawiła się w każdy weekend w amfiteatrze. Kulturalne spotkania w tym miejscu zwieńczył koncert artysty z Ostrowa Wielkopolskiego – Macieja Balcara. Publiczności nie zraziła pogoda – z parasolami w dłoniach przybyli na koncert muzyka i jego zespołu.

+

– Nasz ostrowski artysta wystąpił na scenie parkowego amfiteatru. To już ostatni wakacyjny koncert w tym miejscu. Dziękuję Wam za wspaniałe emocje na każdym z tych muzycznych spotkań. Z Wami zawsze jest cudownie! – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Muzyczne spotkania na deskach amfiteatru otworzył koncert formacji J.J. Band. Kolejne wakacyjne piątki upłynęły z muzyką na żywo, soboty natomiast należały do świata kina. Wieczorami mieszkańcy spotkali się na seansach pod chmurką, które zostały zorganizowane w ramach zwycięskiego zadania Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie, w ostatnią niedzielę sierpnia, z Maciejem Balcarem i jego zespołem zamknęło wakacyjne wydarzenia w parkowym amfiteatrze.

Koncert współfinansowany był ze środków Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrowskiego Centrum Kultury, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz budżetu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska w ramach Projektu „Muzyczna Aglomeracja, czyli kulturalny objazd inwestycyjny Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

Podczas spotkania z ostrowskim artystą zaprezentowano premierowo singiel i teledysk pt. „Kapturek”. Jako rodzinne miasto Maćka Balcara, zostaliśmy partnerem tego projektu.

POLECANE NEWSY
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x