OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mocna kuchenna rewolucja. Poleciał talerz, a właściciel przeszedł gehennę

20. sezon Kuchennych Rewolucji rozpoczął się odcinkiem z “miasta magnatów… położonego nad Prosną”. Dawny The Best Bar dostarczył ogrom atrakcji podczas przemiany pod przewodnictwem Magdy Gessler.

+

Odcinek rozpoczął się od próby wejścia Magdy Gessler do lokalu. Ściana smrodu frytury zatrzymała ją już na progu. Dodatkowo znana kucharka obwąchała właściciela. Obsługa postanowiła odświeżyć powietrze psikając zapachem aerozolu, pomimo znajdujących się tuż obok składników jedzenia.

Drugiego dnia udało się unormować klimat. Magdzie Gessler podano pizzę, której konsumpcja zakończyła się rzuceniem talerza na podłogę. Kiedy Gessler dostała zapiekankę, porównała ją gówna z pieczarek z serem. Pieczarki trafiły na ręce właściciela, który mimo wszystko trzymał emocje na więzi i wypowiadał się w sposób kulturalny.

Z odcinka dowiedzieliśmy się, że pani “menadżerka”/znajoma właściciela The Best Baru pracowała jako młoda dziewczyna w dwóch restauracjach i jej doświadczenie pozwala podpowiadać jak prowadzić lokal. Szybka rewizja stanu faktycznego zakończyła się sugestią, by zwolnić ją w trybie natychmiastowym. Podobno ta pani pracuje w jednym z urzędów.

Kuchenne rewolucje pokazały nam, że tego typu lokal serwuje gotowe dania, jedynie je podgrzewaną, a w ich składach znajduje się wiele składników rozpoczynających się od litery E.

Magda Gessler zabrała załogę The Best Baru do restauracji Benito na ostrowskim Rynku. Tam pokazano jak robić dobrego burgera. Sprawni obserwatorzy dostrzegli, że pokazowy burger miał przypaloną bułkę z wierzchu.

Podczas uroczystej lokacji ze znanych osób był obecny Jacek Wiśniewski komendant straży pożarnej z Ostrowa Wlkp. Niby rewolucja się udała, ale właściciel postanowił sprzedać lokal. Po nagłośnieniu zamiaru w mediach, ogłoszenie zostało usunięte.

Cały odcinek do obejrzenia tutaj

https://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gosia
1 rok temu

Ach co za szol i kasiurka znowu wpadla . Co to się do pieniążków nie zrobi i nie powie i kogoś ponizy. A czepek to gdzie jak się przy jedzonku robi kiedyś to nie do pomyślenia. Pozdrawiam poprzedni zespól za pyszny i duży kebab.

Alf
1 rok temu

Czy Pani “menaźerka” tak samo wypełnia swoje obowiazki w urzędzie jak w “restauracji”?

Koper
1 rok temu

Tylko kulinarne niedojdy krytykują Panią Gessler. Brak wiedzy o gotowaniu to brak wiedzy o świecie, zdrowiu i guście. Największe głąby nie mają pojęcia o potrawach, ich znaczeniu, pochodzeniu i wartości oraz kulturowych kontekstach. Głąby nie potrafią nawet ugotować zdrowego obiadu dzieciom. Dzieci głąbów boją się warzyw i ryb.Dzieci głąbów nie umieją powiedzieć, co chcą zjeść, bo też są głupie. I koło się zamyka, debilizm przechodzi na kolejne pokolenia.

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

“Menadżerka” spadła na cztery łapy, bo w urzędzie fuchę dalej trzyma.

Emi
1 rok temu

Do Kelnerki- sciema jakbys nie wiedzial lokal jest czynny od 11- 23 a pracownicy musza przyjsc wczesniej ,zeby przyszykowac wszystko

Ha ha
odpowiada  Emi
1 rok temu

18 godzin i tak z tego nie ukręcisz. Poza tym co przygotować? Przecież tam wszystko to były mrożone GOTOWCE! Odgrzewane dopiero jak klient to coś zamówił. Jedynie PODOBNO kebab do zrobienia, ale nie sądzę, że przez kelnerki. Wyrzucenie kukurydzy itp. z puszek dużo czasu nie zajmuje. Sosy gotowce.
Sterylnej czystości tam nie było, więc “przelecenie” stolików na mokro i mopem podłogi to szybka piłka. O jakich przygotowaniach mówimy? XD

Kelnerki - ściema
1 rok temu

Kelnerki to chyba też były niezłe bajerantki. Komentowaly, że biedule pracowały po kilkanaście godzin, raz to nawet 18! Czy to był calodobowy McDonald ja się pytam?! To ona była w pracy od 6 rano do 24?! Chyba nikt kebaba nie jadł na śniadanie… Żenada!

Alf
odpowiada  Kelnerki - ściema
1 rok temu

Mieso na kebab tez jest gotowe zamrozone w gotowej formie “na drucie” wystarczy odfoliowac i ustawic w maszynie ha ha ha ha. Do wszystkich barow w Osw przywozi jeden dostawca ha ha ha ALI KEBAB (tak opisane sa auta chłodnie) ha ha ha ha …

polo
1 rok temu

Tylko w Polsce rozwozicielowi gazu UBZDURAŁO się że jest SUPER KUCHARZEM chyba w gotowaniu wody !!!!!!!! a nie w karmieniu ludzi !!!!! kupił sobie knajpę i myślał, że jest RESTAURATOREM !!!!!!!! kpina na cały kraj!!!! ale co się dziwić mało rolny Lepper – polityk!! bufetowa Beger – polityk !!!!!!

niki
1 rok temu

Tylko w Polsce rozwozicielowi gazu UBZDURAŁO się że jest SUPER KUCHARZEM chyba w gotowaniu wody !!!!!!!! a nie w karmieniu ludzi !!!!! kupił sobie knajpę i myślał, że jest RESTAURATOREM !!!!!!!! kpina na cały kraj!!!! ale co się dziwić mało rolny Lepper – polityk!! bufetowa Beger – polityk !!!!!!

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x