OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policyjne, nieoznakowane BMW wpadło na zlot aut tej marki

Zgodnie z zapowiedziami, niedziela jest wyjątkowa dla właścicieli i miłośników aut marki BMW. Od rana na lotnisku w Michałkowie odbywa się szereg atrakcji. Najbardziej widowiskowe jest upalanie, zwane także paleniem gumy. Ponadto przeprowadzono szereg konkurencji.

+

Podczas zlotu wjechało nieoznakowane BMW z ostrowskimi policjantami i przez przypadek wjechali wjazdem dla aut upalających gumę. Gdy panowie zorientowali się w sytuacji, stwierdzili, że komendant nie byłby zadowolony z powrotu do komendy bez ogumienia, dlatego przemieścili się na ogólnodostępny plac 🙂

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
njjj
1 rok temu

te bmki to majstersztyk, to sa autka, jedyne, maja klase, na podium,

XDrive
1 rok temu

Super że Policja przyjechała jako goście! A czytając niektóre kometarze widać że chcieliby ale ich nie stać na BMW.

MARIO
1 rok temu

Przyjechali bo byli przez nas zaproszeni z racji że piknik BMW i mają nieoznakowane BMW. Widzialem że byli chętni obejrzeć z bliska usiąść zajrzeć pod maskę i się czegoś dowiedzieć. Dzieci też miały frajdę.

Audi RS6
odpowiada  wieśniak do Janusza
1 rok temu

DO wieśniak do Janusza to po jakiego chu..strajkujecie jak wam tak dobrze i uprzykrzacie ludziom życie ???
I powiedz mi kogo ty trzymasz w garści kmiocie zajeb..y,nie wyprodukujesz ty,to wyprodukuje inny,kiedyś was nie było i tez ludzie żyli i to lepiej niż teraz,bo wszystko zdrowsze było i każdy sam sobie hodował,

Tymuś
odpowiada  wieśniak do Janusza
1 rok temu

Drogi ,,wieśniaczku” na twoim miejscu bym tak nie kozaczył z 2 powodów PSL już nic nie znaczy w polityce i zaczną i wam się dobierać do dupy jak im zabraknie kasy i zamiast żałosnego Krusiku przyjdzie płacić ZUS 1500 na miesiąc to juz będziecie płakać jak żłoby dotacje się skończą a wraz z nimi nowe ciągniki i wasz cały świński raj, zostaną tylko prawdziwi gospodarze a nie żyjący na koszt Uni pasożyty. Po 2 jak masz takie wysokie zarobki to po co wyjeżdżasz na ulice Ciulu zamiast latać po tych atrakcyjnych miejscach. a Po 3 najbardziej smutne że was najwięcej handlarze ruch.. w dupę bo wy za te owoce i warzywa to dostajecie marne grosze tylko handlarze tak cenami rozdzielają, że to tyle kosztuje.

wieśniak do Janusza
1 rok temu

Tak się składa,że mamy pieniądze,nawet jak nie pracujemy i stać nas na gorzałkę w polu i nie tylko – dopłaty do hektara z UE, jak jest susza dostaniemy znowu do hektara 500 lub 1000 w zależności od wielkości szkody. A to co nam się urodziło w polu,chociaż mniej – sprzedamy trzy razy drożej miastowym i wyjdziemy na swoje dwa razy ! Dopłacają do każdej świni i krowy ! A na Majorkę to jak za PRL do Bułgarii, jeżdżą właśnie plebs, miejski i kmioty, bo ich nie stać na wyjazd poza Europę ! Wymyśl bardziej bardziej atrakcyjne miejsce na urlop – bo Majorka to oklepany temat ! A w TV piszczą miastowe, że płody rolne drogie,schab po 20 zł itp. Ciebie jak zakład zlikwidują albo brak koniunktury gospodarczej ,nikt nie dołoży kasy ! Albo po godzinach albo bruk ! Trzymamy Was miastowe krótko na smyczy z cenami i nie podskoczycie nawet z wysokim IQ – źreć trzeba a kasa dla nas większa ! A wypad do kina w Kaliszu,typowe dla gołodupców co nie mają kasy ! Elita do której tak przystajesz w gębie – wsiada w samoloty w Poznaniu,Wrocławiu i na dwa dni weekendu na przemieszcza się do atrakcyjnych miejsc !

prl
1 rok temu

to są auta dla “karków” , gangusów i wszelkiej maści mięsniaków…….Po prostu ; niemieckie czołgi…..

KaSiCa
1 rok temu

Ojej jacy to jesteśmy fajni autem za wasze podatki wpadniemy to może zmienicie trochę zdanie o nas. Ha ha ha Ostrowska policja….

Janusz do Morgi

oczywiscie synku ze twoja matka mi na wszystk pozzwala w koncu trzymana jest barddzo krutko jak na rolnika prrzystalo

Czarna wolgs
1 rok temu

Kojarzycie czarna corvette jeździ po okolicy wczoraj cynil na maku

39
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x