OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zlot BMW w niedzielę. Można też pomóc Ani

W najbliższą niedzielę odbędzie się VI Piknik BMW Ostrów Wielkopolski. Impreza będzie zorganizowana na lotnisku w Michałkowie. Wśród atrakcji przewidziano odkręcanie koła na czas, trzymanie koła na czas, rzut oponą dla dzieci, przeciąganie auta, najgłośniejszy wydech oraz upalanie. Dodatkowo będzie można zapisać się do bazy dawców szpiku i pomóc m.in. Ani, który potrzebuje genetycznego bliźniaka.

+

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00. Podczas imprezy będzie dostępna po raz pierwszy profesjonalna hamownia, na której za opłatą będzie można sprawdzić moc auta.

Co się jednak tyczy pomocy dla Ani. Organizatorzy przyłączają się do akcji szukania jej genetycznego bliźniaka. Powodem jest stwierdzona u niej niewydolność szpiku. Obecnie muszą być wykonywane cykliczne toczenia krwi. Klasyfikacja choroby to zespół MPS, który powoduje upośledzenie funkcji szpiku.

Syn Ani, Maciej Roszak, podkreśla, że jego mama w życiu rodzinnym jest zdeterminowaną mamą i babcią, w życiu zawodowym emerytowaną nauczycielką z 34-letnim stażem. Przyłożyła rękę do wychowania pokaźnej gromady dzieciaków i ich dzieciaków. Teraz przeżywa trudny okres w życiu, kiedy potrzebuje przeszczepu szpiku. Każdy kto chce pomóc wrócić tej cholernie silnej kobiecie do pełni zdrowia może się udać w niedzielę do specjalnego punktu podczas zlotu lub do najbliższe centrum krwiodawstwa w tygodniu.

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
os
1 rok temu

LUDZIE! Żenada! To nie jest artykuł o BMW !!! Kobieta potrzebuje dawcy szpiku! Jakie znaczenie ma tematyka i charakter imprezy? W DKMS liczy się każdy człowiek, każda jednostka! Może warto czasem zacisnąć zęby z szacunku dla życia innej, śmiertelnie chorej osoby … i spróbować pomóc. Może i Ty głupio komentujący będziesz kiedyś w potrzebował takiej pomocy… oby nie.

Audi RS6
odpowiada  Muszka .
1 rok temu

MUSZKA….dasz się zaprosić na kawkę???

Muszka pierdziuszka
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Panu Malyszowi to Ty do pięt nie dorastasz. Dobrze że masz bujną wyobraźnię i niech cię ciulu głupi alkomatem przebadaja.

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Oczywiście, że będę obecny na zjeździe. Jak by mogło zabraknąć najlepszego drivera w Ostrowie. Będziecie mieli okazję poznać osobę udzielającą się stale tutaj na Ostrów24, a także uczestniczącą w wyścigach, rywalizując między innymi z Adamem Małyszem.

podróżnik @ Janusz

Ktoś napisał,że na Majorkę jeżdżą same kmioty ? Taka rzeczywistość,dziś Majorka,to to samo, co za PRL Bułgaria ! Dla plebsu i kmiotów,dupa na piasku i woda – to Cię zdradza,że do elity nie należysz ! Trochę wyżej od rynsztoka i menela ! Rejsy jachtami,statkami wycieczkowymi, Wyspy Bahama,Seszele,Bermudy,Tajlandia,Wyspy Galapagos,safari w Afryce itp.- to miejsca,atrakcje dla elity.do której się przystawiasz ! A proste pieczone mięso,grill. – to najbardziej prymitywne dania ! Już ludzie pierwotni na ogniu to robili ! Jak byś pojechał bardziej w orientalny,egzotyczny ,świat,to byś nawet menu nie potrafił przeczytać ! Dupa na piasku i woda to Majorka,żadne zwiedzania świata ! A o Twoim debilizmie świadczy fakt,że dajesz do zrozumienia,że nie byłeś na forum,jakby komentarza nie można napisać Z Majorki,przy globalizacji internetu ! Chcesz uchodzić za kogoś a robisz z siebie idiotę,wciskając ludziom kit ! Jak już chcesz zaimponować – to wysil się i wymyśl coś atrakcyjnego,godnego podziwu miejsca na świecie durniu,bo się ośmieszasz !

fiuciur
1 rok temu

bmw i audi to mozesz szpanowac, smieszą mnie kaliki co to kupią lagune i popisy łokiec itp jakby mieli premium, nie wstyd wam łaguna szpanowac,

.
1 rok temu

Z Majorki ? Chyba z chlewu od świń ????

dziadek
1 rok temu

fajnie że mają gdzie się wyszaleć bardzo mało takich miejsc .I sama inicjatywa pomocy pozwoli ocieplić trochę wizerunek kierowców tej sportowej marki .

Audi RS6
odpowiada  Janusz (wrócilem z urlopu)
1 rok temu

Do 2019 nie gadaj bo coraz więcej jest nóweczek albo kilkuletnich ale i tak najbardziej szleją ci w tych starych klamotach ,daję nieraz szansę jednemu z 2-gim wystartować ze świateł jako 1-wszemu,no ale cierpliwość po chwili się niestety kończy.

kinga
1 rok temu

Pani Aniu trzymam kciuki choć sama mam problemy

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x