OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spłonął bus w Szczurach

Niedziela zapowiada się upalnie. Zanim jednak temperatura osiągnęła apogeum, doszło do pożaru busa w miejscowości Szczury. 

+

Volkswagen spłonął w połowie. Na miejsce wysłano m. in. Straż z Ostrowa Wlkp. i Sobótki.

Nikt nie ucierpiał.

 

POLECANE NEWSY
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
2 lat temu

Policzcie ! W poprzednich artykułach w kłótliwą polemikę wdało się ok. 100 uczestników. Teraz dotychczas kilkanaście ! I mam nadzieję,że więcej nie będzie ! Tak trzymać – głupców należy izolować i ignorować ! Inaczej,my okażemy się bardziej naiwnymi głupcami,niż ten,,Janusz,, z poważnym ubytkiem rozumu.

adam
2 lat temu

Każdy rewanżowy komentarz do wypierdka Janusza – to Wasza porażka ! Ma satysfakcje,że Was wkurzył ! A przecież pisze ciągle to samo. To co,chcecie słuchać i dyskutować. Zdezelowaną płytą ! Mądrość głupoty się nie ima !

Zawiść mi na imię,ale Janusz się podpisuję
odpowiada  Janusz
2 lat temu

Wiesz Janusz jeśli kupisz taki sam dom jak lekarz obok to taki Janusz jak ty zyska,a lekarz straci pomimo takich samych domów.
Wyjasnie:on straci bo ma takiego Janusza po sasiedzku i,o ile ktoś ten dom kupi,wiedząc że ciebie Januszu będzie miał za sąsiada.
Ty zyskasz bo jeśli zdecydujesz się sprzedac dom to nabywca będzie miał lekarza za sąsiada.
I dlatego nie zamieszkał bym obok ciebie,gdyż mentalność umysłu twego pozostawia wiele do zyczenia.

Rolas
odpowiada  Janusz
2 lat temu

A czym że to Januszu się ?Mój trajtor jest więcej wart ,niż twój wózek z twoim mieszkaniem w bloku z wielkiej płyty ,o metrazu salonu mego w którym piję zimne piwko czytając o bólu odbytu twego.

mery
odpowiada  Janusz
2 lat temu

kretyn głupszy od tego niby rolnika

senior2
2 lat temu

Popieram apel seniora – p.Janusz jest chory z urojenia ! Gdy podejmujemy z nim dialog,zniżamy się do jego poziomu. Zresztą w jego treściach tylko wulgaryzmy ! Już widać,że forumowicze olewają jego wpisy – traktują go jak miastowego menela,obszczymura !

senior
2 lat temu

Twardo trzymać się zasady,nie komentować,nie prowadzić dialogu z umysłowo chorym p.Januszem . Już pisze sam do siebie,bo nikt nie podjął konwersacji. Nie dyskutować o jego patologicznych emocji do innych ludzi. Podejmując z nim rynsztokowy dialog,stajemy się równi jemu ! Ma mniemanie,że jest w centrum zainteresowania ! A tak potraktujemy go jak śmiecia,odpad ! . Pozdrawiam tych którzy podzielają moje zdanie. Jest obecny przy każdym artykule,więc nie ulegajmy prowokacji ! Durniom mądrzy ustępują !!!

Iga
2 lat temu

Gdzieś już takie głupie gadanie słyszałam ?już wiem to ty Janusz byłeś wczoraj na imprezie ze swoim chłopakiem. Nic mi do tego ale nawet razem fajnie wyglądacie szkoda tylko że ty jesteś tak pusty

irek
odpowiada  Janusz
2 lat temu

Ty debilu na pewno jeździsz rowerem z wypożyczalni jak możesz tak obrazac ludzi

Do janusza
2 lat temu

Januszu, co masz taki uraz do rolników??? Czyżby jakiś rolnik wy*****ał ci kiedyś kobietę, albo robi to do dziś??? ????

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x