Spłonął bus w Szczurach

Niedziela zapowiada się upalnie. Zanim jednak temperatura osiągnęła apogeum, doszło do pożaru busa w miejscowości Szczury. 

+

Volkswagen spłonął w połowie. Na miejsce wysłano m. in. Straż z Ostrowa Wlkp. i Sobótki.

Nikt nie ucierpiał.

 

CZYTAJ  Problem ze smogiem w Ostrowie? Liczba mandatów zaskakuje

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
3 lat temu

Policzcie ! W poprzednich artykułach w kłótliwą polemikę wdało się ok. 100 uczestników. Teraz dotychczas kilkanaście ! I mam nadzieję,że więcej nie będzie ! Tak trzymać – głupców należy izolować i ignorować ! Inaczej,my okażemy się bardziej naiwnymi głupcami,niż ten,,Janusz,, z poważnym ubytkiem rozumu.

adam
3 lat temu

Każdy rewanżowy komentarz do wypierdka Janusza – to Wasza porażka ! Ma satysfakcje,że Was wkurzył ! A przecież pisze ciągle to samo. To co,chcecie słuchać i dyskutować. Zdezelowaną płytą ! Mądrość głupoty się nie ima !

senior2
3 lat temu

Popieram apel seniora – p.Janusz jest chory z urojenia ! Gdy podejmujemy z nim dialog,zniżamy się do jego poziomu. Zresztą w jego treściach tylko wulgaryzmy ! Już widać,że forumowicze olewają jego wpisy – traktują go jak miastowego menela,obszczymura !

senior
3 lat temu

Twardo trzymać się zasady,nie komentować,nie prowadzić dialogu z umysłowo chorym p.Januszem . Już pisze sam do siebie,bo nikt nie podjął konwersacji. Nie dyskutować o jego patologicznych emocji do innych ludzi. Podejmując z nim rynsztokowy dialog,stajemy się równi jemu ! Ma mniemanie,że jest w centrum zainteresowania ! A tak potraktujemy go jak śmiecia,odpad ! . Pozdrawiam tych którzy podzielają moje zdanie. Jest obecny przy każdym artykule,więc nie ulegajmy prowokacji ! Durniom mądrzy ustępują !!!

Iga
3 lat temu

Gdzieś już takie głupie gadanie słyszałam ?już wiem to ty Janusz byłeś wczoraj na imprezie ze swoim chłopakiem. Nic mi do tego ale nawet razem fajnie wyglądacie szkoda tylko że ty jesteś tak pusty

Do janusza
3 lat temu

Januszu, co masz taki uraz do rolników??? Czyżby jakiś rolnik wy*****ał ci kiedyś kobietę, albo robi to do dziś??? ????

Do Janusza
3 lat temu

Ty Janusz, masz coś z głową? Żeby nie rolnicy to co byś jadł,

Aga
3 lat temu

A ci ludzie z miasta to skad pochodzą ?wszyscy w miastach się urodzili ? A jedzenie w sklepach to się samo wyprodukowalo?

Albert z eski
3 lat temu

JANUSZ ale ty jesteś poje…nym kmiotem z prowincji

Janusz
3 lat temu

Mam nadzieje że to samochód jakiegoś rolnika, pewnie sam pijany podpalił i nie pamięta. Skąd wnioskuje że rolnik? Takim gratem tylko plebs i biedota ze wsi jeździ, ludzi z miasta stać na porządne auta.

Grażynka
odpowiada  Janusz
3 lat temu

To w takim razie kto w centrum ostrowa jeździ na tych rozpadających się rowerach? Skąd przyjeżdżają do centrum i jeszcze przepisów nie znają?

mi
odpowiada  Janusz
3 lat temu

A ty masz sieczkę we łbie. A sieczka ze wsi!

Aga
odpowiada  Janusz
3 lat temu

A ci ludzie z miasta to z kad pochodzą ?wszyscy w miastach się urodzili ? A jedzenie w sklepach to się samo wyprodukowalo?

####
odpowiada  Janusz
3 lat temu

Człowieku zastanow się co piszesz gdyz dzieki ludziom ze wsi masz co jeść i ludzie ze wsi mają więcej kultury niz miastowe patologie i cpuny

Xxx
odpowiada  Janusz
3 lat temu

Weź człowieku jak nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz .

Dominik
odpowiada  Janusz
3 lat temu

Po poziomie tej wypowiedzi wnioskuję, że dawno już się Pan zatrzymał w epoce kamienia..wielki panicz..
Gdyby nie rolnicy to nie miałbyś chamie co do ust włożyć! Najpierw się zastanów, a później pisz jakieś komentarze!!!

irek
odpowiada  Janusz
3 lat temu

Ty debilu na pewno jeździsz rowerem z wypożyczalni jak możesz tak obrazac ludzi

Rolas
odpowiada  Janusz
3 lat temu

A czym że to Januszu się ?Mój trajtor jest więcej wart ,niż twój wózek z twoim mieszkaniem w bloku z wielkiej płyty ,o metrazu salonu mego w którym piję zimne piwko czytając o bólu odbytu twego.

27
0
Napisz co o tym sądziszx