OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nocna atrakcja na Basenie Miejskim

Beata Klimek, prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza już od najbliższej soboty na nocne pływanie na ostrowskim basenie. Co tydzień podświetlony basen będzie czynny do godz. 23.00. To kolejna atrakcja na Basenie Miejskim.

+

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wopr
1 rok temu

ostatnio nocne plywania w PL owocują utonieciami, to moze jednak lepiej w dzien ? Zeby Wozniak-Starak tam czasem noca nie wypłynął …..

Ilona
1 rok temu

To brzmi jakby ten basen byl Beci a Ona taka wielkoduszna j nam go udostepniala caly czas dwa oblicza

Fix
odpowiada  ;)
1 rok temu

i sitko do wyławiania….jak komuś spadnie….

wyborca pana Nycka
1 rok temu

A po basenie zapraszamy na fabrtkę wagon nocą czyli obraz jak wyglądała Warszawa po wojnie jest to jedyna atrakcja Ostrowa , jako niespodzianka wystąpi Prezes Chlebowski i gwiazda wieczoru OSTRÓW TO MIASTO NOWOCZESNE I WSPANIAŁE

Jajo
1 rok temu

Remont basenu krytykowało wiele dupków z tego forum,że szkoda pieniędzy, krótki sezon,itp. Tysiące będzie korzystało,upały potwierdziły ! Teraz znowu bzdęgolą,bo nocna impreza. Pewno znowu będzie duża frekwencja na nietuzinkowej imprezie ! Jak zestawimy te liczby,to Was tutaj kilkunastu kalekich umysłowo meneli,ziejących szyderstwem – możemy uznać, że jesteście ODPADEM społecznym,nic nie znaczącym dla nastroju mieszkańców !!! Takie szczury miejskie !

Imię
1 rok temu

Już widzę tych gówniarzy na każdym kroku, normlanie super “atrakcja”.

Art
odpowiada  O kur..... a
1 rok temu

Nieźle musiałeś być niedotleniony w czasie porodu.

Łukasz
1 rok temu

Dobry pomysł. Jak komuś nie pasuje, to niech idzie o 22 spać i się nie wpierd ..la w temat

Lividium
1 rok temu

Do Ostrowianina na pewno udziele pierwszej pomocy jesli tylko dojdzie do takiej sytuacji ,ponieważ tu licza się sekundy i minuty ,nie bede stał z boku i przygladał się jak człowiek walczy o zycie zanim przyjedzie karetka lub się zbiora żeby przejąć dalszą akcje ratownicza a telefonem , mozesz stanąc i nagrywac potem wrzyc na you tuba i podpisz się ,że to twoja zasługa brawo ty

adam
1 rok temu

no i co?Z czego wynika ten strach?nocne wyjscie na basen to od razu cos zlego…czyli nie wierzymy partnerom i tylko negatywnie wszystko oceniamy.Kto ma ochote na skok w bok tomu basen niepotrzebny.

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x