Basen Miejski pęka w szwach

Podczas gdy skwar leje się z bezchmurnego nieba, a termometry pokazują co najmniej 33 stopnie w cieniu, Basen Miejski pęka w szwach. W ciągu dnia przewinie się przez niego kilka tysięcy osób. Już teraz trudno znaleźć wolne miejsce na ręcznik. 

+

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 5

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec gminy
3 lat temu

Tylko dlaczego nic nie piszą że była zamknięta zjeżdżalnia w niedzielę, kilka osób starczyło się i była karetka pogotowia

M.
3 lat temu

Tak chętnie poznalbym nazwiska tych radnych którzy krytykowali Panią Prezddent za budowę basenu. Na ich miejscu wszedlbym do tego basenu i ze wstydu się w nim utopił.

Magdalena Józefiak
3 lat temu

Ja się kąpię na Piaskach i nie narzekam!!! ? Pozdrawiam wszystkich „anonimowych narzekaczy” muaaa

Janusz
3 lat temu

Mój pies jest uczulony na chlor dlatego nie pójdę z nim na basen, a na Piaski to już w ogóle.

Muszka
3 lat temu

No dobra jestem beznadziejna krytykuje wszystko i wszystkich bo mam kompleksy w sieci mi łatwiej bo jestem anonimowa

senior2
3 lat temu

Prawda,dziś woda przy plażach,kolor kawy z zawiesiną pisku i mazi szlamu !!! Basen cieszy i bawi dodatkowymi atrakcjami !

Do Zochy
3 lat temu

Widzisz Socha dopóki się na zaczęłaś kąpać na piaskach to nie śmierdziało, a tak wyczochrałaś śmierdziuche w wodzie i jezioro od razu zakwitło zielenią, majtki zmienia się codziennie a nie jak z dupy spadną ???

Sebek1
3 lat temu

Najgorsze to że mamy Piaski…..ale woda syf taki że głowa boli…..ale basen najważniejszy…!!!. Proponuję żeby władze Ostrowa znalazły INWESTORA żeby „Piaski” oczyścić żeby było tak jak w Skorzęcinie….woda kryształ …itd….

Wyborca Przyjaznego Miasta dla śmierdzieli
odpowiada  Sebek1
3 lat temu

W Skorzęcinie nikt bezkarnie nie spuszcza szama do jeziora tak jak to było niedawno w Ostrowie.

senior
3 lat temu

Tyle rabanu było przy modernizacji basenu. Wczoraj byłem z wnuczką na basenie,dzisiaj pojechałem na Piaski,ale wróciłem na basen ! Woda na zalewie o czarnej barwie z mieszaniną szlamu i piasku na plaży. Przy zmieniającym się klimacie,sezon na kąpanie będzie dłuższy i remont basenu to udana decyzja. Dziś niedziela,rekordowy upał a frekwencja na Piaskach nie była rekordowa.Ludzie unikają szamba na Piaskach,korzystają nie tylko z basenu miejskiego,ale basenów na działkach i przydomowych.

Zocha
3 lat temu

Ciekawe czy pamiętacie jak 20 – 30 lat temu sami na Piaskach siedzieliscie i w tym takzwanym „szambie” się kąpaliście jakoś wtedy wam to nie przeszkadzało a teraz macie nowiutki basen z czyściutką wodą i strugacie panów z miasta że piaski to szambo, to syf, że nie ma badań pod kątem chemicznym a czy kiedyś były? Cały czas mamy wolność wyboru i przecież nikt nikomu nie rządzi gdzie mają się kąpać więc nie wiem dlaczego tak oczerniacie piaski skoro sami za dzieciaka się tam kąpaliście! (podejrzewam że większość z komentujących)

ps
odpowiada  Zocha
3 lat temu

Kiedy ja się kapałem na piaskach (a było to tak jak piszesz jakieś 20 lat temu)to żaden szambiarz bezkarnie nie wylewał tam swoich nieczystości!

C.
odpowiada  Zocha
3 lat temu

Co???? Panujesz nad tym co piszesz?????????? Mam sie kąpać w gównach które spuszczał tam Sobczyk? Puknij sie.

34
0
Napisz co o tym sądziszx