Tajemniczy imprezowy autokar jeździ po Ostrowie

Tajemniczy autokar z kolorowymi światłami wewnątrz i rozbrzmiewającą muzyką elektroniczną przemierzał ulice powiatu ostrowskiego w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Sporo osób skarżyło się na zakłócanie przez niego ciszy nocnej.

+

Kiedy zbulwersowani głośną muzyką, dobiegającą z przemieszczającego się autokaru, zadzwonili pod numer alarmowy, policji w końcu udało się zatrzymać jego kierowcę. Został on za swoje zachowanie pouczony. Na niewiele się to zdało, bo także dzisiaj puszczał głośno muzykę w strefie mieszkaniowej.

Autokar na norweskich tablicach rejestracyjnych można było połączyć z mającą się odbyć jutro imprezą muzyki techno/house na ostrowskich Piaskach. Jednak ekipa z autokaru zaprzecza temu powiązaniu. Dzisiaj był widziany m.in. na ostrowskich Piaskach i w rejonie ulicy Odolanowskiej, gdzie prawdopodobnie mieszka jego użytkownik. Zapewnił jednak, że jutro wraca nim do Norwegii.

Zdjęcie i film autorstwa driver-a

Przy okazji warto nadmienić, że w piątek odbędzie się Vixomania Festival, to tak na przekór tym, którzy uważają, że do tej pory niewiele było organizowanych imprez dla młodzieży.

Więcej o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/971849783205888/

POLECANE NEWSY

53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
US
3 lat temu

a oplaty od puszczania muzy w miejscu publicznym UISZCZONE ???

Ajko
3 lat temu

Plebejskie uciechy. Wiocha i obora!!!

Moja Norwegia
3 lat temu

Jak ktoś chce wiedzieć do czego służy taki autobus to zapraszam do artykułu. To jest święto maturzystów tak się bawią
http://patinorway.blogspot.com/2016/04/222-wszystko-co-chcesz-wiedziec-o-russ.html?m=1

Wp
3 lat temu

Rozcwokowani dzialkowicze ktorym wszystko przeszkadza niech spadaja do lasu!!! Jak tu ma sie cos rozwinac?? Stare garbusy zawsze wszystko storpeduja.

czytelnik
odpowiada  Wp
3 lat temu

najpierw ty się rozwiń bo widać jeszcze długa droga przed tobą

Anonim
3 lat temu

Dnia 20.06 byliśmy z ekipą na piaskach i byłyśmy pod wrażeniem świetny pomysł z tym autobusem i dobry biznes chłopak ma głowę do interesu .A co do innych osób powiem tylko tyle zazdrość was zżera nic więcej chłopak na to ciężko pracował i dlatego pokłon dla niego .Pozdrawia Ekipa z Pleszewa co braliśmy nr telefonu od Ciebie za rok się widzimy oraz też zapraszamy do Pleszewa .Otwarte drzwi dla Ciebie czekamy ❤??

Fhvjtiohyrslip
odpowiada  Anonim
3 lat temu

za darmo puszczal muzykę… Gdzie interes? Lol

ANN - Katrin
3 lat temu

W ostatnim tygodniu ” wesoły autobus ” zagościł na osiedlu MORENA . Myślałam , że szyby wypadną z okien około północy . Taka była rąbanka !
Niemniej wiocha , że hej !!!! Tragedia ! Dlaczego nie jedzie w nocy w puste pole ??? Tam można huczeć do woli !!! Na klepisku .
Pragniemy spokoju , nie chcemy takich BUSóW i posiadaczy motocykli bez tłumika , tych z osiedla też NIE !!!! Gdzie jest Policja ??? Dlaczego nie odbiera dowodów rejestracyjnych posiadaczom ryczących maszyn ???? Dlaczego policjanci mieszkający w pobliżu nie reagują ???? Ktoś wie , o co chodzi ?

szymon
3 lat temu

Marek darmową reklamę ci robią Twój autobus sławny się robi:)

Imie
3 lat temu

Autokar dziś widziany w Pleszewie trasa Ostrów Wielkopolski – Jarocin. Około godz 15:30

Imię
3 lat temu

Niezły asior z tego drajwera, dziś jadąc Limanowskiego od Kaliskiej skręcał w prawo w Aleje Słowackiego z pasa do jazdy na wprost, ledwo się wyłamał tym longiem, a przecież do skrętu w prawo służy inny pas po prawej stronie za wysepką.

Kazio
3 lat temu

Przeszkadza wam autobus a co z motywami bez tlumkow

Imię
odpowiada  Kazio
3 lat temu

Dwa razy piszesz to samo i dwa razy z innymi błędami ?!
Debil czy analfabeta ?!

53
0
Napisz co o tym sądziszx