OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Basen miejski w gotowości

Ostrowski Basen Miejski jest już niemal gotowy na rozpoczęcie nowego sezonu. Potrzebne są już tylko ostatnie wyniki badań wody, no i piękna pogoda. Na szczęście prognozy pokazują, że będzie coraz cieplej.

+

Na ostrowian spędzających letnie dni na ostrowskim basenie czekają pewne zmiany.

– Basen, z którego tak licznie mieszkańcy miasta korzystali w ubiegłym roku trochę się zmieni. I to również dzięki ich sugestiom. Po pierwsze, zamontowaliśmy nagłośnienie, więc opalać się będzie można przy dźwiękach muzyki. Kolejna nowość to duże parasole o wymiarach czaszy 3×3 metry, pod którymi będzie można odpocząć w cieniu. Będą tez nowe, bardzo fajne meble – świecące kostki, pufy XL i więcej leżaków – wymienia Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak zapowiada prezydent Miasta, to jeszcze nie wszystko i ostrowianie mogą spodziewać się kolejnych atrakcji.

Spółka CRK Zieleń i Rekreacja, która zarządza ostrowskim basenem, jest przygotowana do kolejnego sezonu na “Olimpijskiej”.

– Technicznie obiekt jest gotowy. Wszystkie atrakcje są sprawne i zostały przygotowane do nowego sezonu. Dosłownie za chwilę otrzymamy ostatnie wyniki badań i tak naprawdę czekamy na cieplejsze dni, by móc w pełni cieszyć się tym pięknym obiektem – zapewnia Wojciech Białas, prezes spółki.

Ostrowski basen posiada bardzo dużą ilość urządzeń rekreacyjnych, m.in.: sztuczną rzekę, ławki podwodne z masażem powietrznym, grotę sztucznej fali, masaż karku, gejzery powietrzne, grzybki wodne, masaż ścienny z ławką, leżanki powietrzne, zjeżdżalnie dla dzieci, zjeżdżalnie dla dorosłych, zabawki wodne dla dzieci. Ze wszystkich tych atrakcji chętni skorzystają już w czerwcu.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Doradca
1 rok temu

Mogliby zbudować jakiś basen zakryty działający cały rok, a nie otwarty działający tylko od czerwca do września Pozdrawiam

katerlo
1 rok temu

A co z pajęczakami (kleszcze) czy były wykonane jakieś opryski?

Bartek
1 rok temu

Otwórzcie już ten basen bo po 30 stopni ma być cały tydzień

ikkop
1 rok temu

popkajcie sie w glowy

mieszkaniec
1 rok temu

a czy pani prezydent konsultowała montaż nagłośnienia z mieszkańcami domów sąsiadujących z basenem? Czy hałas z basenu już nie wystarcza?

mieszkaniec
1 rok temu

a czy pani prezydent konsultowała zamontowanie nagłośnienia z mieszkańcami budynków sąsiadujących z basenem? Czy hałas z basenu nie jest wystarczający, potrzebny jest jeszcze dodatkowy?

Lubieżny
1 rok temu

Dzisiaj Dzień Dziecka. Czy pani prezydent będzie z tej okazji przytulała dzieci?

plażowiczka
1 rok temu

A ja sobie chętnie pójdę poplażować.

podatnik
odpowiada  Lech Poznań
1 rok temu

nikt tu kosztów nie liczy podniesie sie za smieci i starczy nawet na podwyzki dla prezesow spólek miejskich

kefir
odpowiada  Pener z Nowotki
1 rok temu

Tego nie wiem, ale słyszałem wczoraj na mieście, że ma być pani prezydent, w ogóle bez stroju:) Przytulanie to już w takim anturażu podpadnie pod modny ostatnio acz karalny molesting!

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x