OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Majostaszki 2019 – Dzień 1

Coroczna impreza miejska majOSTaszki rozpoczęła się 11 maja na ostrowskich Piaskach. Od wczesnych godzin popołudniowych można było korzystać z bardzo wielu przygotowanych atrakcji. Gwiazdą sobotniej nocy był zespół Łąki Łan.

+

Jedna z ciekawostek był Robert Biedroń, który w ramach kampanii do europarlamentu, promował kandydatkę startującą z pozycji nr 1 partii Wiosna. Podczas konferencji prasowej całkowicie zapomniał o innej kandydatce, ostrowiance zresztą, Magdalenie Decker.

Robert Biedroń wraz z prezydent Ostrowa Wlkp. Beatą Klimek weszli na jedną z atrakcji wesołego miasteczka.

Dla najmłodszych przygotowano Poziomkowy Ogród z bezpłatnymi atrakcjami. Ponadto można było otrzymać kwiaty oraz drzewka za przyniesiony plastik.

W niedzielę spodziewane są opady deszczu w godzinach popołudniowych. Temperatura będzie wynosiła mniej niż 10 st. Celsjusza. Gwiazdą wieczoru będzie Michał Szpak.

POLECANE NEWSY
114 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Słuchaczka radia Maryja
odpowiada  SUZUKI
2 lat temu

Patologicznej rodziny, wszystkie te ,,CIOTY”- zboki maja zaburzenia osobowości, takie pedzio-zboki są bardzo agresywne wystarczy przeczytać komentarze jest ich tak mało a jak bronią swego zboczenia od normy, na wszelki sposób szukają akceptacji. Ci zboczeńcy są gorsi od zwierząt, bo zwierzęta to się jeszcze mogą rozmnażać a oni nie i dla tego wyginą jak dinozaury. Wedle wiary katolickiej nawet diabeł się nimi brzydzi. Niszczą także swe zdrowie wypadają im odbyty roznoszą choroby na tych zadbanych ślicznych ,, ubrudzonych” paluszkach…Ja tam osobiście nic do nich niem mam puki nie wychodzą z swą ,,miłością” na ulice róbcie sobie to w zaciszu domowym a będziecie mieli spokój bo nie mam czym się CHWALIĆ

ja
odpowiada  Logik
2 lat temu

Mojego głosu nie dostała a ludzi, którzy na nią głosowali nie oceniam,no może trochę,ale zostawię to dla siebie, w każdym razie chciałbym powiedzieć ich wybór,ale niestety dotyczy również mnie.
Tak czy siak czy każdy tak by zrobił? Niektórzy mają trochę więcej godności może i świadomości, to na pewno nie było uczciwe wobec tych , którzy tu mieszkają.
Jak to jest napisane, wszystko można,ale nie wszystko przynosi korzyść

Logik
odpowiada  Logik
2 lat temu

Nie,ale tą mafię wybraliśmy,ma naszą kasę,więc korzysta. Ale powtórzę ,MOŻNA,MOŻNA. Jak wybierzecie kolejnego prezydenta,także będzie MÓGŁ ! Na razie prawo nie ma ścisłych uregulowań w tej sprawie i Caryca dobrze o tym wie . Wybierając,musisz zdawać sobie sprawę,że dajesz MU preferencje,aby dużo MÓGŁ

kefir
2 lat temu

Za rok warto pomyśleć o zaproszeniu Ani Grodzkiej. Fajna atrakcja by była.

SUZUKI
2 lat temu

Pan Robert Biedroń pochodzi z patologicznej rodziny, ojciec Roberta był alkoholikiem, który stosował przemoc domową, Robert do dnia dzisiejszego nie był na grobie ojca, brat Roberta jest alkoholikiem i narkomanem siostra uciekła z domu a Robert stanął przed sądem w Krośnie za pobicie matki .

prezydent
2 lat temu

Przepraszam , nie wiedziałam ,że na wiosnę ptaszki się rozmnażają , myślałam ,że te petardy odstraszą korniki bo przecież popieram ekologię .

wyborca dr liska
2 lat temu

Szanowni mieszkańcy zobaczcie jak się opluwamy w internecie my ostrowianie z krwi i kosci a przez co przez jakiegos goscia co kocha chłopaków i jego kolezankę

wyborca pana Nycka
2 lat temu

czy pedał zapłacił za jazdę j na wesołym miasteczku czy poszło to z naszych podatków

irek
2 lat temu

a biedroń był sam czy z mężem ?

Bogdan
2 lat temu

Nad bezpieczeństwem ludzi i ptaków czuwała firma BUCHWALDUS TEAM kuleczka całe dwa dni krążył po festynie było bezpiecznie. Dziękujemy

114
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x