OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Koncert charytatywny Universe dla Maksia

Neuroblastoma IV stopnia – to poważna choroba, z którą wciąż zmaga się 3-letni Maksymilian Marecki. Jest to złośliwy nowotwór rozwijający się w jego jamie brzusznej. Od kilku miesięcy Maks przechodzi leczenie, które kosztuje niemałe pieniądze.

+

Po przejściu ośmiu chemioterapii, ma być przeprowadzona immunoterapia, która zdaniem rodziców nie jest w Polsce refundowana. Ich zdaniem kosztuje aż 500 tysięcy złotych.

24 listopada zostanie zorganizowany koncert charytatywny, z którego przychód zostanie przekazany na leczenie Maksia. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Universe znany m.in. z takich utworów jak “W taką ciszę”. Dwie piosenki wykona Bogna Kowalska, Dziwny jest ten świat oraz Tyle chciałam Ci dać.

Bilety w formie cegiełek do nabycia w cenie 50 zł. Szczegóły na poniższym plakacie (kliknij w niego)

Osoby pragnące udzielić wsparcia mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu (PKO S.A. IV Oddział Poznań 72 1240 3220 1111 0000 3528 6598) z dopiskiem „Maksymilian Marecki”.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lila
3 lat temu

przecież jest napisane że gwiazda będzie zespół UNIVERSE a Pani Bogna Kowalska wykona tylko 2 piosenki 🙂

myszka
3 lat temu

szkoda ze nie sam zespol bedzie wykonywal bo bym sie z checia przeszla a tak to wole wplacic pieniazki na konto.

aneta
3 lat temu

Ale jesteśmy ,my wszyscy ludzie dobrej woli , pomagamy , wspieramy , kupujemy bilety , wierzymy że Max da rade z pomocą Bożą żyć dla Boga , rodziców i dla nas wszystkich i mamy nadzieję że będzie świadectwem że dzięki modlitwie może żyć .Po ludzku nie ma rzeczy nie możliwych po Bożemu wszystko jest możliwe.

Ino
3 lat temu

Badzmy dobrej mysli mlody organizm serdecznie. Wspolczuje rodzicom i rodzinie 64

nnn
3 lat temu

Az trudno uwierzyc z jakimi trudnymi chorobami musza zmagac sie małe dzieci i jakie leczenie jest drogie bo zastanawiam sie co tyle kosztuje ze dzieci przed ktorymi całe zycie musza umierac a w Polsce pieniadze pod przykrywka FUNDACJI trafiaja do Torunia w nieodpowiednie zachłanne rece

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x