OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Co za weekend! Jedna sobota, a tyle atrakcji!

Takiego weekendu w naszym regionie nie było już dawno. W najbliższych dniach odbędzie się mnóstwo wydarzeń – zarówno w Ostrowie Wielkopolskim jak i okolicznych miastach. Każdy, kto chce spędzić aktywnie czas, ma z czego wybierać. Nie warto siedzieć w domu!

+

Wydarzeniem weekendu, które przykuje uwagę wielu osób, będzie z całą pewnością mecz EURO 2016, w którym Polska zmierzy się ze Szwajcarią. Piłkarzy Adama Nawałki ostrowianie będą mogli dopingować wspólnie w strefie kibica na ostrowskich Piaskach. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Warto jednak zapoznać się z ofertą, którą przygotowały na najbliższe dni władze okolicznych miast – Raszkowa, Nowych Skalmierzyc, Pleszewa czy Kalisza. A będzie się działo! Wybór jest ogromny, ale z drugiej strony bardzo trudny.

W sobotę w Raszkowie odbędzie się “Powitanie Lata”. Gwiazdą tego wydarzenia będzie zespół ENEJ. Koncert tej grupy rozpocznie się o godzinie 20:30. Wcześniej można skorzystać jednak z wielu innych atrakcji. Jedną z nich będzie występ najpopularniejszych klaunów w Polsce – Rupherta i Rico. Poza tym, występy grup tanecznych, pełna gastronomia, place zabaw i… pokaz sztucznych ogni.

Ciekawie będzie także w Nowych Skalmierzycach. I w tym przypadku organizatorzy bardzo się postarali. Na uczestników “Dni Nowych Skalmierzyc” czekają koncerty grupy Wilki (godz. 21:30) i Patrycji Markowskiej (godz. 18:30). Nie zabraknie także dobrego humoru, bo jedną z gwiazd będzie Kabaret Skeczów Męczących (początek o 17:00). Całe wydarzenie odbywać się będzie na Stadionie Miejsko – Gminnym. Potrwa trzy dni, ale główne atrakcje, o których wspomnieliśmy wyżej, zaplanowane są na sobotę, 25 czerwca.

W weekend można wybrać się także do Kalisza. Nad zalewem Szałe w powietrze wypuszczonych zostanie setki lampionów. Widok powinien być niesamowity i zapierać dech w piersiach. Początek tego wydarzenia zaplanowano na sobotę, na godzinę 22:00.

Nudy nie będzie również na Dniach Pleszewa. W tym roku odbywają się one od 24 do 26 czerwca na tamtejszym rynku. Gwiazdami będą Margaret (sobota 21:30) i zespół Skaldowie (niedziela 20:30).

Jak widać, oferta na najbliższe dni jest bardzo bogata. Gdzie zamierzacie się wybrać? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach!

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xx
4 lat temu

a Piasek tez będzie w Kaliszu???

Marc
odpowiada  Pm
4 lat temu

znana gwiazda DISCO POLO .Mądralo !!

Ziut
odpowiada  Ostrowianin
4 lat temu

A kto czytuje oszołomów z wpolityce.pl? Chyba tylko im podobne oszołomy.

aleks
4 lat temu

3 lipca w na Szałe będzie EMINEM.

uczeń
odpowiada  melo
4 lat temu

Dużo literek poznałeś, jak na początek pierwszej klasy.

?
odpowiada  Maciek Szczur
4 lat temu

“Nie ucz świni śpiewu – ty się zmęczysz, a świnia się obrazi”.

jurgen
4 lat temu

tyle omprez początek wakacji alkochol ciekawe ich panien dzis straci swój wianek a ile zgubi majty

kefir
odpowiada  Maciek Szczur
4 lat temu

Poparcie dla banderowców i krycie ich zbrodni to wspólna nomen omen platforma do dialogu między kodowcami i pisowcami.

Mati
4 lat temu

jeszcze jedna impreza DZIEŃ GMINY SOŚNIE gwiazdą wieczoru będzie BABYLOM

kefir
odpowiada  bakacje
4 lat temu

Pisowcy może też, bo trzymają z banderowcami. Kaczor pierwszy darł papę na majdanie sława ukrainie gierojam sława.

30
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x